Láska, která za to stojí

Kollenka
Kollenka
Četli jste?

https://ze-zivota.signaly.cz/1803/laska-ktera-za-to-stoji

Nějaké námitky? Reakce?
smoula
smoula
Pocházím z dětského domova hledá těžko vás vyčistit Chovanec máma řešila Seznam v krvi těžké Na vlastní oči poznat o kterou mi pán Bůh chce přidělí byl rád za to že jsem že pro pána Boha ale je mi líto že o velikonocích se nemůžeme dělit zboží zážitky které mám na které bych se rád viděl jsem s tím nad tím člověkem Předem děkuji v váš smoula
osoba
osoba
smoula Text je těžko srozumitelný, jako by chyběly kusy vět.
osoba
osoba
Knížku jsem nečetla, ale už jen tento úvod vede k zamyšlení nad objektivními důvody k sexuální čistotě před manželstvím. Bezbožní lidé "si užívají" sexu stejně jako narkomani drog, JE to totiž skutečně stejná svázanost a závislost s podobnými následky (fyzická a duševní destrukce). Absolutně každý člověk má od Boha obdarování - pro manželství nebo celibát (ale ne v tom tradičním smyslu "jeptiška/mnich"). Po zneužití v 16 letech jsem měla tento problém se závislostí (pocitem povinnosti být k dispozici) a snahou "přizpůsobit se světu - taky někoho míít" a přitom mě doslova děsilo pomyšlení "na každého jednou dojde, aby si někoho našel, vlezl do manželství, měl rodinu". Navíc jsem si v každém vztahu připadala jako svázaná a rozchod býval doslova vysvobozením. Rok po uvěření v Boha jsem se dověděla, že to není "povinnost" (někoho mít, vdát se a mít rodinu), Ale pořád jsem "v tom nějak lítala". Později jsem někoho poznala a po několika měsících jsem přemýšlela, že bychom se vzali. Je taky věřící, "kdo nám může zabránit?" Brzy nato se mi dostala do ruk knížečka "Lov nebo zjevení, hledání životního partnera". Tam jsem zjistila, že když je Ježíš Pánem mého života, pak i v této oblasti: jestli, kdy a za koho se vdám. Odvážila jsem se tedy zeptat se. Dostala jsem odpověď v Bibli a vysvětlení, proč jsem se ve vztazích cítila tak nesvobodná. Protože TO NENÍ PRO MĚ, já do žádného vztahu nepatřím. zrovna já mám tu výsadu být povolaná a uschopněná žít bez partnera. O dalších 7 let později jsem byla vysvobozená z letité svázanosti, která mě ničila i v této oblasti. od té doby jsem dokonale svobodná. Je mi líto lidí, kteří neznají své obdarování a cpou se do vztahu nebo celibátu (náboženského), když tam nepatří.
smoula
smoula
Ziju sam jak jsem psal jsem deskeho domova a hledam životní partnera ktera bude mit rad pana ježíše pro srdce pro lasku pro toho druhe dnes jeto vzactny dar když najdou druheho tomu vzactny dar když jse dajdou dar od pana jestliže.
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Můj názor: Pěkné:-) Znám tuto knihu/ brožurku. Myslím, že je super, že se křesťané chopí podobných iniciativ...Když my nedáme mladším lidem a svým dětem dobré příklady, tak přijde někdo jiný a ten se nebude ptát, jaké příklady jim má dát...To, co se dnes učí na školách je často dost hrůza.... Za dva týdny mi začíná kurz specializačního vzdělávání, kde půjde o výchovu ke vztahům v křesťanském pojetí- moc se tam těším. Pořádá MUDr. Fridrichová z centra pro rodinu a sociální péči Ostrava.

Komentář upraven .

smoula
smoula
Sociální chování nebo sociální ústav je úplně člověk který to zažil Na vlastní oči Prožil jsem v dětských domovech průběh ale i tak se ptám ty který tam nic mě třeba je na srdíčku je ta láska kterou jsem na ní prožíval tak bych léky to cítil ale necítil tom co to je když je někdo z dětského domova také těžko jestli samostatně nebo Pána Boha a křesťanství tak dnešní době v těch dětské domovy lidstvo vyhyne Tak rád bych se s vámi na toto téma více popovídat Ale doufám že budu mít někdy příležitost protože si myslím že je největší Zkušenost je taková pro člověka který sám zažil bez mateřské lásky bez krásných stavu který člověk mohl prožít Brně a nevím prostě zadívá teď v dospělosti tak se předem předem děkuji že to netrvalo srdíčko vyjádřit a doufám že budu mít možnost tak já ty jsi usnul mezi čtyřma očima Na toto téma ale dneska totálně zabezpečení a sociální 200ch hrůza protože otázka toho Zpovědnice chce někdo dělat Musím mluvit jenom mě u srdce a láska k Bohu pak si myslím že dokáže pomocí speciálně speciálně vašeho Best Mně je tomu druhému Předem děkuji za malou komentovat se signály a řeklo že to je to láska pozdravem šmoula
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Pokud by chtěl někdo bližší info o kurzu (viz můj komentář výše), napište mi do zprávy: kurz začíná 21.6, tak je ještě možné se přihlásit:-)
EvaHavlátová
EvaHavlátová
zde super kniha: https://www.paulinky.cz/obchod/produkt/Umis-v-tom-chodit.html

(k tomuto tématu mám v rozepsaných článek, který by obsahoval více odkazů....na materiály....atd...)
smoula
smoula
Máte dobrý článek paní Evo ale ten můj článek byl v zkušenosti ze života protože je něco jiného je sociální práva něco jiného je dětské domovy který dneska jsou ale bych si to dneska moc na tebe víš co ti na mně a ostatním co je velký rozdíl Dnes jsem seděl dneska tak milá někde blíž než si opravit nebo něco takového tak si myslím že by jsme se mohli domluvit v nějakém konkurzu Já jsem zase nad Sázavou hodně daleko tak vám přeji hezký den a doufám že to když tak na mě Zatím se mějte s pozdravem Láďa Světlá nad Sázavou
smoula
smoula
Láska dvou klidně dneska za to dáš o to že člověk nevycházím s dětským domovem a tak mnohem těžší než někdo jiný třeba od rodičů má větší možnosti na lepší komunikaci a to společenství tam je úplně o něčem jiném a vychází člověk dětských domovů schopnosti letech Ukonči Ústavní výchovou tak dneska v plánu státě můžu být takový hodný pán a dal mu ani jedno dodatečně vybavení Thermona na byt nebo taky ne ty si to sám o sebe postarat se o rodiče mě všechno bolí až pod nos a to na házení lásky louh lidí dneska Dane od pánaboha abychom byli zase nejde protože v Cyrus sexy Pána Boha a najít si najít točil klip ke mně se líbí ale nechal nenechávat Iveta to zakazovat S láskou motiv rodičů dneska uvidím ale ne chce zakázat komu láskou a od rodičů že nebude pak bydlet nebo naopak je už nebude pomáhat tak toto je dneska v právním státě smutný proto jsem myslel že vůle boží ji mít sílu mít to srdce lásky Boha a lásku k tomu kdo ví jestli jsou ty časy dát snídani jestli Vem brýle můžeme navštěvovat A pak teprve poznávat To je můj názor protože do toho a nekupuj ani práva které jsou hodně daleko a sociální a Ústavní výchova je velice těžká věc To je můj názor 700 paní Evo omlouvám a děkuji za váš názor též ale rád poslechnu ty vaše názory a bude tam možnost někdy jen na vás kouká ale je to daleko já jsem chlapec z Vysočiny které žije sám bez rodičů Ty co dělám a občas člověk 8 10 problémy v kolik má funkci člověk poradit s křesťanstvím A nezklamala a opětovném těšit nebyl dneska hodných lidí tak dneska bydlím na podlaze na 15 m a dneska to nedám byt byt a sociální zázemí pro umění Tak proč takový ten hlas 2 Windows 8 a třeba i někde zavolejte
CENAP
CENAP
jednoduchá brožurka k dané problematice je "Dobrá cesta", vydaná v CENAP, možno zakoupit na recepci nebo přes webový obchůdek CENAP. https://www.cenap.cz/ppr

Komentář upraven .

CENAP
CENAP
Brožurku "Láska, která ..." též nabízíme v našem obchůdku. Domnívám se, že je to velice kvalitní mateirál pro náctileté.
EvaHavlátová
EvaHavlátová
souhlasím:-), velice kvalitní materiál, taktéž doporučuji:-)
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Jaké další máte tipy na kvalitní čtivo pro náctileté o vztazích?:-)
kubaaa
kubaaa
osobně mohu doporučit knihu od P.Jana Balíka: https://www.databazeknih.cz/knihy/mas-na-vic-93155
:-)
Fasolla
Fasolla
Nečet. A na CENAP pozor, tahají z lidí peníze!
  • 1
  • 2