Placená doména, nebo raději blog zde zadarmo?

VitKouba
VitKouba
Spočítejte si, kolik času to stojí vybudovat si na internetu popularitu a zjistíte že se vám doména umístěná na hosting vyplatí, když máte vizitky s vlastní doménou a e-mail spojený s touto doménou tak to vypadá lépe než odkaz na blog, který je zadarmo. Výhodou dobré domény je možnost jí draho prodat, pokud byla dlouho populární, pořád platí nejsem tak bohatý abych chtěl něco, co je levné nebo je to zadarmo. Ideální je doména s koncovkou com a obsah který je v angličtině, čeština a koncovka cz, je bohužel slepá cesta, která nikam nevede. Na testování je možné použít zadarmo
https://wordpress.com/start/domains
dromedar
dromedar
Proč vlastně kopírujete všechny články ze svého blogu na vlastní doméně i na "blog zde zadarmo"? Čas spálený na Signálech je vzhledem k cíli dosažení popularity na internetu strávený neúčelně. Moc lidí sem nechodí, a ti, co chodí, Vaše rozumy neocení.
VitKouba
VitKouba
Vše je experiment z díla se nakonec pozná tvůrce
https://guru-vit-kouba-bhagavan.business.site/
IvanaMrázková
IvanaMrázková
Placené domény se na práci hodí, ale jinak jestli si děláte třeba jen blog aby si o vás lidé psali a probíhala diskuze, tak to určitě nepotřebujete drahou doménu. Stejně tak se vám bude hodit klasický https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html repasovaný notebook. Není třeba kupovat nic nového na ťukání do klávesnice..