Bělicí pásky

EmaNovotná
EmaNovotná
Ahojte, už déle přemýšlím nad koupou bělících pásek ale stále se nevím nějak k tomu dokopat a nevím presne jaké. Na internetu jsem našel tyto bělicí pásky https://vybelit.com/blog/velke-porovnani-domaci-sady-na-beleni-zubu/ a vypadá dost dobře, máte s tím někdo zkušenosti? Díky za každou radu, popřípadě ake mate vy doma :)
jk-s
jk-s
Bělit si zuby je marnivost.
EmaNovotná
EmaNovotná
Proč? :) čo je na tom zlé, že chce mať človek biele pekne zuby?
jk-s
jk-s
Zlé na tom není nic, jen je to marnivé.
dromedar
dromedar
Bělicí páska je přeci tohle https://korekcni-prostredky.heureka.cz/f:q:paska/
soIipso
soIipso
Tak bych radil zuby spíše nebělit. Každý volný radikál, který se do těla dostane, znamená potenciální narušení DNA a mutaci. Pokud ale přesto z nějakého důvodu toužíte po odbarvených zubech, pak pásky jsou zřejmě nejméně špatné řešení.
semlad
semlad
Toto mi prijde opravdu jako nesmysl a potencionalne velice nebezpecna vec. Pokud chcete mit belejsi zuby, dojdete si radsi za zubarem, a ten vam uz odborne poradi. Mnohem dulezitejsi nez neprirozene bile zuby mi ale prijde vypadat obecne dobre a mit dobrou postavu, netrpet nadvahou atd. Ja jsem zhubnul mnoho kilo diky http://www.slevokurzy.cz/sleva/ketofit-cz/ a okoli mi to dava patricne najevo, rozhodne si toho lide vsimnou vice nez belejsich zubu...