Boží milosti a laskavosti, které vás potěšily

radim24
radim24
Toto vlákno jsem založil pro to, abychom se tu mohli podělit o zkušenosti s vyslyšenou modlitbou k Bohu Otci či jeho Synu Ježíši Kristu. Sdílejte maličkosti, které pro vás Bůh udělal.
radim24
radim24
Dneska byla neděle, vstal jsem a venku bylo hnusně, mokro, zataženo, slunce nikde. Pochmurné počasí se mi vůbec nelíbilo. V srdci jsem zpracovával Boží slovo ze včerejšího večera a modlil jsem se k Bohu: "Bože, pošli své světlo, ať aspoň na chviličku vyjde slunce. Ať slunce aspoň na chvíli sem zazáří." Byla to taková krátká modlitba, kdy jsem si představil ten krásný den po kterém jsem zatoužil a zatoužil jsem po jaru. Ačkoliv to vůbec nevypadalo, že by se to mohlo stát - necelé dvě minuty na to se zázračně protrhly mraky v jednom místě a slunce začalo svítit přímo na betonový panel mojeho balkónu ale ještě nebylo moc vidět. Nesvítilo na protější barák, ale jen na tu stranu našeho paneláku. To mě hodně potěšilo, neboť jsem si uvědomil, že Bůh je mi blízko a stále je se mnou. O dvě minuty později slunce bylo jasnější a chvilku to vypadalo jako na jaře. Užíval jsem si to slunce, které mi svítilo do očí přímo jak jsem ležel na posteli. Byla to krása. Poté se slunko zase schovalo za mraky, ale já už věděl, že Bůh vyslišel mou modlitbu a to mě vneslo světlo, radost a sílu do duše. Později ale, myslím že bylo kolem 11 hodin nebo později se ještě udělalo jednou hezky a o trochu více. Večer sice zase zataženo, déš't a mokré chodníky, ale ten den byl jiný od těch ostatních, protože jsem viděl, že bylo hezky a Bůh vyslyšel mou modlitbu.