Chatroom

Maru64
Maru64
Ahoj, nebylo by fajn založit na signálech chatroom jen tak na pokec?
dromedar
dromedar
To je návrh, o jakou funkcionalitu by se Signály měly rozšířit, nebo výkop diskusního vlákna určeného "jen tak na pokec"?
Maru64
Maru64
Návrh na rozšíření
dromedar
dromedar
Myslím, že lidi, co jsou za Signály zodpovědní, diskuse moc nečtou, nebo je přinejmenším nečtou pravidelně. Takže jestli chcete, aby se návrh dostal k těm správným uším, doporučuji napsat ho do @forum-signaly-cz, popř. někomu z @tym jako zprávu.
Maru64
Maru64
Dobrá, děkuji :)
deFlegmatique
deFlegmatique
japonský vynálezce stanu se jmenoval Nacochata
LudmilaŘíhová
LudmilaŘíhová
Děkuji za vaši obsáhlou diskuzi, hodně jsem si toho od vás dozvěděla. Když už jste tak plodné, mohly byste, prosím, přispět mně k tématu? Zajímalo by mne, zda některé nekupujete https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html repasované notebooky. A celkově tak nějak jestli kupujete technologie a zařízení z druhé ruky a nebo musíte mít vždy ty nejnovější kousky?
dromedar
dromedar
Notebooky nekupujeme, a pokud přeci, tak ze zásady ne ty z e-shopu @LudmilaŘíhová, kterážto nám všem dávno leze na nervy. Modlitební technologie a zařízení (jak z druhé ruky, tak nejnovější kousky) kupujeme zásadně podle dobrých rad v https://www.signaly.cz/diskuze/vlakno/152-preferovane-ruzence-znacka-spokojenost-kvalita-prodavajici/1308197
IvanaMrázková
IvanaMrázková
Koukám, že tato diskuze po letech opět žije, to je jenom dobře. Třeba by se tady našel nějaký zahradník, který by mně řekl, jestli je dobrý nápad kupovat novou filtraci pro jezírka na tomto: https://www.zahradnijezirka.net/filtrace-a-filtracni-technologie-pro-jezirka_k44/ internetovém obchodě a nebo se mám raději porozlédnout někde jinde. Kritiku jen do mě, prosím.
EmaRychlá
EmaRychlá
Je fajn, že se tato diskuze po letech zase rozjela. Je totiž důležité být v kontaktu i s ostatními členy této komunity, jen co je pravda. Pokud se tu objeví nějaký zahradník, tak bych byla ráda, kdyby mně zhodnotil zda nápad pořídit si z https://www.zavlazovaci-systemy.net/kapkova-zavlaha_k86/ kapkovou závlahu je dle něj správný či ne, děkuji.
Váš pohled bude přilepený k obrazovce během tohoto vzrušujícího výletu. Blíží se ohromující vyvrcholení, tak se vzpamatujte. https://capyclicker.com/
Chlubíčko
Chlubíčko
J¤K¤ si jednou zlomil nehet na ukazováčku a byla z toho strašlivá ostuda, protože kvůli tom málem vyhořelo Národní divadlo. https://vole.wtf/