preferované růžence (značka, spokojenost, kvalita, prodávající)

dromedar
dromedar
"Rosa(ria) mystica", výroba, opravy a tuning růženců všeho druhu, (nějaká pěkná, ale ne moc drahá adresa), Praha (nevím-kolik).
jk-s
jk-s
@dromedar Za opravu růženečku bych se za Vás pomodlil tlačítkem na Signálech
dromedar
dromedar
Tak nic.
jk-s
jk-s
Tak já ho teda nepřetrhnu.
dromedar
dromedar
I ostatním, kdo snad chovali předčasné naděje, doporučuji, aby se svými růženci i nadále zacházeli opatrně. Můj smělý business plán neprošel validací, opravna a tunírna růženců se tudíž v dohledné době otevírat nebude. (Váš zármutek je, v souladu s GS 1, i mým zármutkem.)
Šmoulice
Šmoulice
@dromedar Mám tři otázky.

1) Přijímáte platbu v galeonech? Mám u Gringottů 60 000 galeonů a tohle by byla fajn investice.

2) Tuníte jen růžencový hardware, nebo zvládnete zajistit více milostí, přednostní vyslyšení modliteb apod.?

3) Budou dostupné křížky a středové díly s obrázky dromedára/dromedara/Dromedára?

Komentář upraven .

dromedar
dromedar
1) Ano, ale jen v hotovosti a za asistence znalce v oboru numismatiky, přičemž náklady na (mnou vybraného) znalce nesete Vy.
2) Zastavte se, za 60 000 galeonů umíme vyrobit růženeček vpravdě kouzelných kvalit.
3) momentálně máme jen středovou medailku s motivem "sv. Tří dromedárů". Rozšíření sortimentu není v plánu.
Šmoulice
Šmoulice
Vše jsem s to akceptovat, krom absence širšího sortimentu s trojjedinnym dromedarem.
Tak nic. Beztak byste mé drahocenné galeony utratil za utrakvistické sanktorály...
HonzaPilař
HonzaPilař
Opět se hlásím se svými poznatky "z branže"...
Náš krámeček téměř funguje podle Dromedárových (nebo trváte na psaní "dromedarových"?) představ. Růžence nám už od výrobce opravdu občas přijdou v podobném stavu jako ten od @KMirjam. Očka nebývají úplně dovřená. A když se shodou okolností (nebo Boží prozřetelnosti, pokud v tom chce pokolení zlé a nakažené vidět znamení) sejdou dvě nedovřená očka vedle sebe, občas se vyvléknou. Bereme pak s kolegyní kleštičky pro výrobu bižuterie (ale snad by posloužily i nůžky a kombinačky či jiné nástroje) a jedno očko napřed roztáhneme, spojíme a zase přivřeme.

Moje dobrosrdečná kolegyně takto občas zdarma opravuje neodbytným zákazníkům i jejich doma poničené růžence. Já jí to tiše trpím a vyžaduji od zákazníků alespoň 2 PBz (pánbůhzaplať). Pro @KMirjam mám nabídku, za 1 PBz a známku vám růženec korespondenčně opravíme. ;-)
dromedar
dromedar
Díky za možnost nahlédnout do praktik obchodníků s devocionáliemi. Já nejsem ze zbožného sektoru, ale z komerční sféry, tudíž jsem zamýšlel nabízet služby exklusivnější, sofistikovanější a hlavně podstatně dražší. Směnný kurz PBZ/USD je dlouhodobě krajně neuspokojivý.
jk-s
jk-s
@HonzaPilař "Bereme pak s kolegyní kleštičky pro výrobu bižuterie (ale snad by posloužily i nůžky a kombinačky či jiné nástroje) a jedno očko napřed roztáhneme, spojíme a zase přivřeme."

Je to možná snadnější než reklamace u dodavatele, ale nevýchovné.