Jak fungují signály?

radim24
radim24
Lol, na co Signály potřebují peníze? Pronajmutí domény a prostoru tolik nestojí. Pokud navíc mají vlastní server tak zaplatí akorád tu elektřinu. Platit programátory? Na co? Tak to nemaj furt překopávat. Za dvě hrubky v jednom slově, viz tvůj hash, by měla být pokuta 500 korun. Ale raději ať to pošlou třeba na nějaký fond na ochranu hranic nebo tak něco než na mrhání peněz na signálech.

Komentář upraven .

deFlegmatique
deFlegmatique
akorát "akorád"

v tom hashi jsou tři hrubky
radim24
radim24
Aha, tak to bych už dal za 1500,-
radim24
radim24
Bylo by dobré přidat do diskusí tlačítko na rychlé nahlášení závadného příspěvku. Momentálně jsem zaznamenal inzerci choulostivých stránek zde:
https://www.signaly.cz/diskuze/vlakno/10-seznamka?paginator-page=2
dromedar
dromedar
Diskuse jsou mrtvé. Pochybuji, že sem někdo bude ještě někdy přidávat nějaké tlačítko (a ouřadu, který bude ta "rychlá hlášení závadného příspěvku" řešit). Jestli Vás ta "inzerce choulostivých stránek" vážně znepokojuje, využijte pomalé nahlášení závadného příspěvku - napište to do @podpora.
Mirec477
Mirec477
Mám problém. Systém mi nechce ukazovať v blogu v zozname rubrík moju rubriku ,,Povedkareň". Nedalo by sa s tým niečo robiť? Potreboval by som, aby redakčná stránka pre moje blogovanie ukazovala na výstupe aj dodatočne pridané rubriky.
dromedar
dromedar
A máte už v té rubrice nějaký (zveřejněný) článek? Můžete na něj sem dát odkaz?
dromedar
dromedar
-- a jo, už to vidím sám. Článek třeba https://mirec477.signaly.cz/2102/kroky-viery , dá se zobrazit celá rubrika https://mirec477.signaly.cz/rubrika/poviedkaren , ale odkaz v seznamu rubrik na ni není.
Mirec477
Mirec477
Asi tak nejako.... Nedalo by sa to opraviť tak, že by sa mojom blogu zobrazovali aj neskôr pridané rubriky? + zobraziť príspevky v týchto nových rubrikách? Pomohlo by mi to... Okrem toho mi po odoslaní blogového príspevku do môjho blogu ešte vypisuje, že ,,Ups, neco se podelalo..." Ale blogový príspevok je na titulnej strane. Asi treba zmeniť text po odoslaní a uverejnení príspevku.

Komentář upraven .

dromedar
dromedar
Nahlašte to jako chybu na @podpora. Tohle diskusní vlákno, pokud vím, nikdo mocný měnit/opravovat chování Signálů nečte.
  • 1
  • 2