Jak fungují signály?

radim24
radim24
Mám dva dotazy.

1) nástěnka - na nástěnce se mi zobrazuje příspěvek i s komentářem od člověka, kterého moc nemusím a chci to smazat. Nevím kde se to tam vzalo a proč, ale není tam volba to smazat. Co s tím?

2) Na blogu bych si rád zavedl seznam tagů, ale nevím jak na to, poradí někdo?
dromedar
dromedar
1) čemu říkáte nástěnka? Jakou má "nástěnka" adresu? https://www.signaly.cz/radim24 nebo https://www.signaly.cz/ ?

2) Správa blogu - Nastavení - Menu a udělátka - Přidat udělátko - Typ: Mrak štítků

Přímý odkaz na "Menu a udělátka":
https://www.signaly.cz/blogy/radim24/rozlozeni
radim24
radim24
dromedar
dromedar
Na osobní nástěnce se zobrazují jenom Vaše příspěvky, a svoje příspěvky i komentáře pod nimi (jedno, jestli vlastní nebo cizí) můžete mazat. Každý příspěvek i komentář má v pravém horním rohu rozbalovací nabídku s volbou "Smazat". Nabídka je normálně neviditelná a zobrazí se až při najetí myší.
radim24
radim24
Proč se mi v sekci blogy zobrazuje vetřelec? V sekci "Přátelé a sledované blogy" se mi zobrazují příspěvky od Vojtěch Hýbl (VVRH) ale já s ním nejsem v přátelství a pokud vím jeho blog nesleduju a nezajímá mě! A jestli jo, tak jak ho mám zrušit?

Komentář upraven .

dromedar
dromedar
Možnosti, jak poznat, jestli sledujete ten který blog, a případně sledování zrušit, jsou dvě:
1. (přihlášený do Signálů) navštívit daný blog - pokud ho sledujete, v černé liště nahoře je odkaz "nesledovat" (pokud nesledujete, je tam odkaz "sledovat"), ten podle potřeby použijete
2. v Nastavení je položka Sledované blogy https://www.signaly.cz/nastaveni/blogy s úplným výpisem blogů, které sledujete; u každého je tlačítko pro zrušení sledování
wictor
wictor
Ahoj, když už jsem narazil na tuto diskuzi, tak bych se také poptal na jednu věc. Jaký mají účel ty Oblastní společenství? Chvíli jsem přemýšlel, že to může být prostor pro komunikaci v rámci farnosti, ale nenašel jsem, že by to někdo používal...
dromedar
dromedar
To je stará věc z úplných prapočátků Signálů, takže na autorský záměr by to asi chtělo zeptat se @HejTi nebo dalších lidí z "gründerské" generace.

Myslím, že fakticky se to vždycky používalo hlavně k tomu, když se někdo chce veřejně přihlásit k tomu, odkud je nebo kde se vyskytuje.
Některá větší oblastní společenství také občas někdo používá jako kanál pro roztroubení nějaké své inzerce (pozvánka na akci/nabízení a hledání bydlení/...).

Komentář upraven .

deFlegmatique
deFlegmatique
Jak fungují signály?

To je to, co v současné chvíli nikdo neví. :-D
radim24
radim24
Nešlo by něco udělat s barvou popisků tady na foru? Ta světle šedá je pro mě ztěží čítelná.

Kdyby to byla aspoň tmavě šedá tak neřeknu, ale proč podporujete design s tak nízkým

kontrastem? Podobně mám problém s komentáři na blogu
https://slachmanek.signaly.cz

který má provedení v zelené barvě a komentáře šedé, špatně čítelné. Nemůže tam dát dobře čítelnou černou barvu?
dromedar
dromedar
Špatný hrob. Tohle vlákno je poradna od obyčejných uživatelů pro obyčejné uživatele a myslím, že nikdo z RT to tu nečte. Pokud chcete dosáhnout změn v uživatelském rozhraní, je lepší brečet na @podpora, popř. na @novinky pod některým oznámením o novinkách z vývoje.

Samozřejmě pokud jde o @slachmanek -ův blog, můžete zkusit přesvědčit autora, aby přešel na jinou šablonu.
Václav Vacek
Václav Vacek
Jaké popisky konkrétně? Jinak zrovna grafické zpracování diskuzí se mi také moc nelíbí...takže bych rád, aby se s tím něco udělalo..
radim24
radim24
Jak odstranit ze své nástěnky příspěvek člověka, kterého jsem už odstranil z přátel a nesleduju ho? Je tam stále jeho fotka a nejde pryč.
dromedar
dromedar
"Osobní nástěnka" se většinou říká stránce https://www.signaly.cz/radim24 , ale tam se zobrazují jenom Vaše vlastní příspěvky a případné komentáře k nim. Všechny (svoje i cizí) komentáře pod svými příspěvky můžete mazat. (Každý má vpravo nahoře ikonu "tři tečky", kliknutí na ni otevře menu s možností "Smazat".)

Pokud snad "svou nástěnkou" myslíte https://www.signaly.cz/board , tam se zobrazují aktuální příspěvky Vaše a Vašich přátel. Co se Vám tam zobrazuje a co ne, nijak (jinak, než odebíráním/přidáváním přátel) ovlivnit nemůžete. Lze doporučit snad jen přidat si tolik nových pilně píšících přátel, že příspěvek, který Vás tolik znepokojuje, brzy zmizí v hlubinách historie. Téhož efektu lze docílit tím, že větší množství nových příspěvků pošlete do světa sám.
lefebvristka
lefebvristka
Asi jsem slepá, ale jak smažu celý blog? Nikde jsem to nenašla. Díky.
dromedar
dromedar
Při širokém desktopovém zobrazení se ve správě blogu (na kterékoly stránce ze správy blogu) nahoře v bílé liště zobrazují odkazy "Přejít na blog" a "Zrušit blog". Uživatelé na mobilech a úzkých tabletech podle všeho mají smůlu, v užším okně ty odkazy bez náhrady zmizí.

Přímý odkaz na stránku s červeným mazacím tlačítkem se dá postavit takhle:
https://www.signaly.cz/blogy/SEM_SE_DÁ_NICK_MAJITELE/zruseni
deFlegmatique
deFlegmatique
"kterékoly"
fuj!
dromedar
dromedar
wow, to bych do sebe neřekl
radim24
radim24
Za to by se měly rozdávat pokuty :D Nebo alespoň trestné body.
deFlegmatique
deFlegmatique
Zač? Za hrubky, nebo mazání blogu?
Ty pokuty by byly lepší - třeba by z toho signály finančně vyžily. #CHCY_PŘYZPĚT
  • 1
  • 2