Diskutuj o víře, ale i všedních věcech

Naslouchej a prohlub své pochopení skrze sdílení s ostatními. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diskuze » Věda, technika

Jak fungují signály?

Mám dva dotazy.

1) nástěnka - na nástěnce se mi zobrazuje příspěvek i s komentářem od člověka, kterého moc nemusím a chci to smazat. Nevím kde se to tam vzalo a proč, ale není tam volba to smazat. Co s tím?

2) Na blogu bych si rád zavedl seznam tagů, ale nevím jak na to, poradí někdo?
1) čemu říkáte nástěnka? Jakou má "nástěnka" adresu? https://www.signaly.cz/radim24 nebo https://www.signaly.cz/ ?

2) Správa blogu - Nastavení - Menu a udělátka - Přidat udělátko - Typ: Mrak štítků

Přímý odkaz na "Menu a udělátka":
https://www.signaly.cz/blogy/radim24/rozlozeni
Na osobní nástěnce se zobrazují jenom Vaše příspěvky, a svoje příspěvky i komentáře pod nimi (jedno, jestli vlastní nebo cizí) můžete mazat. Každý příspěvek i komentář má v pravém horním rohu rozbalovací nabídku s volbou "Smazat". Nabídka je normálně neviditelná a zobrazí se až při najetí myší.
Proč se mi v sekci blogy zobrazuje vetřelec? V sekci "Přátelé a sledované blogy" se mi zobrazují příspěvky od Vojtěch Hýbl (VVRH) ale já s ním nejsem v přátelství a pokud vím jeho blog nesleduju a nezajímá mě! A jestli jo, tak jak ho mám zrušit?

Komentář upraven .

Možnosti, jak poznat, jestli sledujete ten který blog, a případně sledování zrušit, jsou dvě:
1. (přihlášený do Signálů) navštívit daný blog - pokud ho sledujete, v černé liště nahoře je odkaz "nesledovat" (pokud nesledujete, je tam odkaz "sledovat"), ten podle potřeby použijete
2. v Nastavení je položka Sledované blogy https://www.signaly.cz/nastaveni/blogy s úplným výpisem blogů, které sledujete; u každého je tlačítko pro zrušení sledování