Diskutuj o víře, ale i všedních věcech

Naslouchej a prohlub své pochopení skrze sdílení s ostatními. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diskuze » Věda, technika

Jak fungují signály?

Mám dva dotazy.

1) nástěnka - na nástěnce se mi zobrazuje příspěvek i s komentářem od člověka, kterého moc nemusím a chci to smazat. Nevím kde se to tam vzalo a proč, ale není tam volba to smazat. Co s tím?

2) Na blogu bych si rád zavedl seznam tagů, ale nevím jak na to, poradí někdo?
1) čemu říkáte nástěnka? Jakou má "nástěnka" adresu? https://www.signaly.cz/radim24 nebo https://www.signaly.cz/ ?

2) Správa blogu - Nastavení - Menu a udělátka - Přidat udělátko - Typ: Mrak štítků

Přímý odkaz na "Menu a udělátka":
https://www.signaly.cz/blogy/radim24/rozlozeni
Na osobní nástěnce se zobrazují jenom Vaše příspěvky, a svoje příspěvky i komentáře pod nimi (jedno, jestli vlastní nebo cizí) můžete mazat. Každý příspěvek i komentář má v pravém horním rohu rozbalovací nabídku s volbou "Smazat". Nabídka je normálně neviditelná a zobrazí se až při najetí myší.
Proč se mi v sekci blogy zobrazuje vetřelec? V sekci "Přátelé a sledované blogy" se mi zobrazují příspěvky od Vojtěch Hýbl (VVRH) ale já s ním nejsem v přátelství a pokud vím jeho blog nesleduju a nezajímá mě! A jestli jo, tak jak ho mám zrušit?

Komentář upraven .

Možnosti, jak poznat, jestli sledujete ten který blog, a případně sledování zrušit, jsou dvě:
1. (přihlášený do Signálů) navštívit daný blog - pokud ho sledujete, v černé liště nahoře je odkaz "nesledovat" (pokud nesledujete, je tam odkaz "sledovat"), ten podle potřeby použijete
2. v Nastavení je položka Sledované blogy https://www.signaly.cz/nastaveni/blogy s úplným výpisem blogů, které sledujete; u každého je tlačítko pro zrušení sledování
Ahoj, když už jsem narazil na tuto diskuzi, tak bych se také poptal na jednu věc. Jaký mají účel ty Oblastní společenství? Chvíli jsem přemýšlel, že to může být prostor pro komunikaci v rámci farnosti, ale nenašel jsem, že by to někdo používal...
To je stará věc z úplných prapočátků Signálů, takže na autorský záměr by to asi chtělo zeptat se @HejTi nebo dalších lidí z "gründerské" generace.

Myslím, že fakticky se to vždycky používalo hlavně k tomu, když se někdo chce veřejně přihlásit k tomu, odkud je nebo kde se vyskytuje.
Některá větší oblastní společenství také občas někdo používá jako kanál pro roztroubení nějaké své inzerce (pozvánka na akci/nabízení a hledání bydlení/...).

Komentář upraven .