bydlení

onail
onail
Ahoj všem, mám malý dotaz - dostala jsem přes známou odkaz na zajímavé stránky s byty https://www.eurobydleni.cz/byty/ a chtěla bych poradit jak vyhledat to nejlepší? Myslím na co se zaměřit podle parametrů...? Je tam takových nabídek že se ztrácím, proto díky předem za typy... Olina P.
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Ahoj:-), měl by tam být vyhledávač podle parametrů, ale o tomto webu slyším teď od Vás poprvé. Mně se líbí a mezi známými frčí. Sreality. cz
MartinaHlavatá
MartinaHlavatá
Dobrý den, oba Vámi zmiňované weby jsem prohlédla a to dost podrobně. Hledáme teď totiž s rodinkou být nejlépe v Praze nebo okolí ke koupi. Ale pořád to nějak není ono. Není tady čisté náhodou někdo, kdo si pořizovat nějaký takový byt https://www.novostavby.com/cs/developerske-projekty/praha/2020/ v novostavbě? Byl by mi prosím někdo ochotný shrnout klady a zápory? Rádi bychom, aby to bydlení bylo potom už pokud možno co nejvíce nízkonakladové.
semlad
semlad
lokalita je samozrejme hodne dulezita, ale u me teda zalezi hlavne na vybaveni bytu a nabytku co do nej clovek zaridi. to dokaze udelat obrovsky rozdil a daji se za to samozrejme taky utratit obrovske penize. ja nakoupila na http://www.slevokurzy.cz/sleva/signal-nabytek-cz/ a za rozumne penize jsem uplne nadsena, sousede pri navsteve se vzdycky ptaji kde jsem tak pekny nabytek koupila. :)
EvaHavlátová
EvaHavlátová
@MartinaHlavatá na skupině ŽenyManželkyMatky by jste určitě někoho našla, skupina je každý den velice aktivní..
IvanaMrázková
IvanaMrázková
Řešíme s manželem doma také otázku bydlení s dětmi. Není to vždy procházka růžový sadem, ale už tak nějak všichni víme, co očekáváme od rodinného života. Shodli jsme se na tom, že by bylo potřeba vytvořit na zahradě nějakou oázu klidu. Koukáme proto momentálně na https://www.atan.cz/zahradni-nabytek a vybíráme nějaký parádní venkovní nábytek.
IvanaMrázková
IvanaMrázková
Měla bych na vás ostatní prosím jeden docela konkrétní dotaz. Nemáte někdo v domácnosti nějaký pěkný designový krb? Já že se dívám s manželem na https://www.rocal.cz/designove-krby a chceme si něco vybrat na chalupu do Beskyd. Tam totiž jezdíme moc rádi a chceme si pro tento rok udělat také nějakou radost. To bydlení ve městě je ubíjející
EmaRychlá
EmaRychlá
Kéž bych měla teď nějaké peníze navíc na to, abych si do rodinného domečku, v němž momentálně žiju s partnerem pořídila https://www.finecase.cz/zahradni-sestavy/ zahradní sestavu. Teď na konci léta je totiž všechno v akci a tak bych chtěla vyzkoušet ušetřit penízky. Vůbec mně nevadí že se bude jednat o starší kolekci. Třeba bude naopak kvalitnější.