Čo je Láska?

RealToltekDzehenuti
RealToltekDzehenuti
singularita existuje jen v časoprostoru. Tedy láska je to co ji tvoří :P
spitfire
spitfire
"singularita existuje jen v časoprostoru"

Nevím, jestli jste jen nepozorný nebo ještě k tomu osel, ale já do toho fyziku netahal.

RealToltekDzehenuti
RealToltekDzehenuti
v tom případě největší singularitou tohoto světa jsou peníze a moc
Oponent
Oponent
Lenže tá singularita už dosiahne svoj vrchol a bude potom tresk.
Ezechiel 7:19 hovorí: „Svoje striebro, to vyhádžu na ulice a ich vlastné zlato sa stane niečím protivným.“
Sofoniáš 1:18 ..... "18 Ani ich striebro, ani ich zlato ich nebude môcť oslobodiť v deň Jehovovho hnevu, ale ohňom jeho horlivosti bude strávená celá zem, pretože spôsobí ich vyhubenie, naozaj strašné, všetkých obyvateľov zeme.“
A nakoniec zostane len pri tej - dnes chýbajúcej láske! Singularita bude s pompami pochovaná!
RealToltekDzehenuti
RealToltekDzehenuti
velký třesk je zastaralá a nepotvrzená teorie
Oponent
Oponent
Chcel si povedať - "veľký tresk"? S tým môžem súhlasiť ,ale ja som mal na mysli iný "tresk" a ten sa určite splní!
smoula
smoula
Láska je samozřejmě že je bůh ale láska je taky o tom že jí řekl že si najde a sdílí s ním i Boha Boha Říká se že Dar 11 Nečas když jeden pro druhého se člověk věnuje proto si myslím že dneska je velice těžké někoho sehnat životního partnera i když plno je seznamovací agentura mu tak nějak ale vždycky mluví potom člověk jestli má za někým dojíždět a má ten čas si za někým dojet nebo ne proto se ptám zdali má cenu někam jezdit když je plno možností křesťanských akciích plesů a tak dále tak se ptám sám sebe zdali je možnost mít takovou nějakou akci společenskou zde v blízkosti a by to mohlo být skutečně skutečný S pozdravem váš moule
Láska je Ježíšova bezpodmínečná,absolutní,neutichající,věčná, nejprocítěnější a nejnádhernější Vřelost :-)
Oponent
Oponent
Súhlasím Lenka, lenže tá láska , ktorú menujete sa dnes nenosí. A mnohí tvrdia , že majú takú lásku a ak sa dostaví čo len malý problém, skúška, tlak ......tak už zlyhávajú. Zásadová láska, akú mal na mysli Ježiš/"Ovocie svätého ducha"/ je úplne niečo iné, ako si to bežne predstavujú ľudia vo svete.
Biblia dokonca predpovedala/čo už zreteľne vnímame/, že sa dokonca vytratí aj "prirodzená láska" v rodinách. Aj preto dnes výskumy hovoria, poukazujú, že "rodina je dnes najnebezpečnejším miestom ako pre deti, tak pre oboch partnerov"! A to o niečom svedčí! Teda, pátos a vzletné slová nepomôžu, ale skôr srdce vyškolené zásadami Písma/presným poznaním Písma/ a mať reálne očakávania.
AC DRAHÝ OPONENT,MATE NAPROSTOU PRADU..NENI TO BEZNY V DNESNIM SVETE...CO MATE PROSIM NA MYSLI SLOVEM PATOS?
MŮJ VZTAH KE KRÁLI JE JEDNODUCHÝ A HLUBOKÝ A NEJVIC MNE NAPLNUJE JEHO LASKA A VRELOST..NEJSEM NEJAKY EXTRA ZNALEC PISMA.....
VZDY JE TO VSAK JEN O TOM ZE JSEM JEN JA A MŮJ NADHERNY JEŽÍŠ...
PEVNE VERIM, ZE VSE JE O NEJHLUBSI VRELOSTI A NEROZLUCNOSTI SKRZE LÁSKU KRÁLE VŮČI KRÁLI I VŮČI LIDEM.. :-)
ponda
ponda
Jak nás učili na střední škole: Láska je extrakt subjektivního poznání, umocněný extází primárního poznání, jehož recidiva jsou negací primerity
A rozumíte tomuto filozofování, človíčku?
ponda
ponda
Díky za upozorněnín napsal jsem to chybně teď správně: Láska je extrakt subjektivních emocí, umocněný extází primárního poznání, jehož recidiva jsou negací primerity.
no a teď to,drahý človíčku,prosím,řekněte jednoduše :-)

Komentář upraven .

povězte to jednoduše,tak jako by to řekl Král :-)
MÁ BÁSEŇ
PÍSEŇ LÁSKY AGAPÉ, LÁSKY NEJVYŠŠÍ
Píseň Tvé Lásky přinesla mi svítání,
mé srdce jen k Tobě, Ježíši, se naklání...
Všechny mé myšlenky jen k Tobě se přiklání,
jen k Tobě vzhlížím, můj duch před Tebou se uklání...

Ach... Ježíši, můj králi... má Lásko... můj živote...
má věčná Vřelosti,
můj duch je Tebou jat...!
A dlaně mé duše zůstávají zvednuté...
Každou Tvoji reakci toužím vždycky uhlídat...

Budu si střežiti Tvá slůvka nejčistší,
jejichž vyslovením jsi Ty, má Lásko odvěká...
Ani ve snách nejhezčích nikdy by mne nenapadlo,
že ve vší své nádheře sám zemřeš pro člověka...

Má Lásko, mé žití... ó Svite všech mých dní!
Kdybys v tmě nejhlubší navštívil mne, prožívám rozednění!

Ve srovnání s Tvými city ke mně má láska k Tobě je odpad jen...
Však, prosím, věz, že nejdražším seš zázrakem...

Ó, Tvé srdce jiskřící... Tvé lidství, jež na zemi stále tak čisté bylo...
Ach, Ježíši... má Věčnosti... nikdy se mi o tom nesnilo...
Jsem spontánní tak jako cokoliv, co ty sám, Stvořiteli, za spontánní nejvíce považuješ :-)

V duchu Tvém a v pravdě Tvé, s Láskou a se Světlem v srdci a s Tvojí Vřelostí navždy Tvoje Tvořilka, pro niž jsi víc než Věčnost krásy všeho, co si pro mne v Nebi i na nové Zemi připraviti jal se... :-) :-)
CO TO JE POD TĚMI KOMENTARI,PROSÍM TO: 1,2, 3, 4, 5 :)))
Oponent
Oponent
Lenka,.... ja osobne verím tvojím slovám, .... a ešte keď k tomu pripojíš to presné poznanie Písma/lebo sám Ježiš je tým Božím slovom, pravdou/, tak vlastne ešte viac sa umocní tvoja láska k nemu.
Lebo ako sa hovorí,...."Bez presného poznania je láska slepá"!
Samozrejme nie vždy, aj preto ten apel na skúmanie osoby Ježiša skrze Písma. Ber to ako list od neho, v ktorom ti chce povedať, ako veľmi ťa miluje. A ak ho máš naozaj rada/čomu verím/ tak si určite ten "list" od neho prečítaš.
Já znám Jeho slova..Prociťuji je...Každé Jeho slovo...
Oponent
Oponent
Verím ti. Ale to tvrdím aj ja. Tak prečo sme rozdelení? Vieš to?