Seznamka

Tommáš
Tommáš
Abych pravdu řekl, tak bych chtěl znát průběh těchto seznamovacích akcí. Myslím tím od někoho, kdo se jich zúčastnil..... (nějaký postřeh a výsledek) Nemyslím to nějak zle. Zrovna třeba ten odkaz na "Seznamte se prosím" vypadá zajímavě. Jen mi to připadá.... no jak to napsat, aby to nevyznělo blbě.....? možná trochu násilné.
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Ahoj Tome:-), můžeš napsat buď přímo pořadatelům - kontakt na ně na stránkách. Nebo i já sama znám osobně lidi, co tam někdy byly. Klidně mi napiš do soukromé zprávy:-). Požehnaný den:-).
Kent
Kent
Život bez lásky smutné ale da se žít, protože láska je od Boha i přesto se snažíme najit lásku svou a lásku Tvou. Žit společně byt oporou jak ve víře tak v životě. Jmenuji se Vláďa je mi 36 let mám rad sportovní aktivity a pohyb ale i lenošení:) jsem sportovní postavy se srdcem velkým a s láskou co bych rád daroval i přijímal. jsem vysoký 175cm modré oči. Nezaleží jak vysoká jsi ale jakou máš lásku a víru v Boha. Můžeš byt jakákoli ale s dobrým srdcem:). Nezaleží až tak odkud jsi protože druha půlka svého já a Tvého já nemusí byt hned za dveřmi. Budu rád jak napíšeš odepíši všem. Hledej nalezneš...riskuj a můžeš získat...miluj a budeš milován
  • 1
  • 2