Seznamka

boundi
boundi
Zde pište svoje inzeráty. Našla by se mezi vámi nějaká svobodná holka od 20 do 37? O vzhled mi zase tak moc nejde, protože nejsem žádný princ na bílým koni ale lepší by bylo,když by jsi se o vlasy uměla postarat :) Hodně Božího požehnání všem přeji a ať každý někoho nalezne ;)
MartinSainttowski
MartinSainttowski
Tady umrel pejsek,stejne jako v celych Diskuzich :-)))
MartinSainttowski
MartinSainttowski
Hledam introvertní zenu na pokec o vsem moznem i nemoznem
mayiyinka
mayiyinka
Ahoj, signály jsou celkově tak nějak polomrtvé.
smoula
smoula
Jmenuji se Ladislav Olah je mi 42 let pocházím z dětského domova proto si myslím že z dětských domovů to mají lidé těžší najít si vzájemně vzájemné porozumění A těžko se hledá zájemce vztah s druhým člověkem zvlášť když je to partnerský vztah já se modlím Pánu bohu aby Takový vztah na bych jednou našel budu koukat na srdíčko a zvlášť aby měla ráda Pána Boha a pak mě proto si myslím že Nejraději bych začal z kapra z kamarádství a přátelství A pak že by se třeba vidělo Doufám že si to tam někdo přečte a nějak nějak mi může odpovědět na telefon 603 302 8708 Byl bych strašně rád kdyby se tak někdo krásně našel našel a abych mohl se svěřil svěřovat a sdílet i Pána Boha s druhým člověkem Předem děkuji Šmoula





smoula
smoula
Láska láska je vzácný dar od pánaboha když jeden druhého se najde A pak člověk může najít vzájemný vztah mezi partnerem a partnerkou sdílet cestu vnitřně modlitbou AK Pánu bohu prosím lásku kterou mají jedinou proto si myslím že záclon dále co může být pro každého člověka jsi jenom sám zaslouží pocházím z dětského domova proto si myslím že to dneska mají lidé těžké dětských domovů najít partnerskou lásku a sdílet pánaboha když postavíte člověka od rodiny všechno dostane ať si vzpomene nevím To za Zlín v těch hodinách ale vím že ten člověk který má pevný vztah a dar od pánaboha najít si na to čas najít si toho druhého dneska dar od pána Boha a proto si já myslím že když taková se jednou možná někdy najde Budu děkovat Pánu bohu za to že se budu moct o někoho starat komu budu Bude člověk mít rád hrát a od srdíčka udělám tak si vzpomene a zvlášť k tomu aby člověk věděl že v tom nic s ním srdci že ona má ráda toho druhého Předem děkuji za vyjádření a ať mám držím palce jak se sama kdo sám se rozhodne na tohle to odpovědět nashledanou
evelynWINE
evelynWINE
ahoj ,z mého zážitku Ti můžu Ti i všem vlastně povědět, že Láska je neobyčejná,složitá a velkolepá.Ano je to vzácný dar,který nelze cítít či dát každému.myslím si,že každý máme svůj proti kus a že když se to kousne ,že to není jen tak.Žádá si to poznání.A také oběti různého druhu. Láska potřebuje čas k jistotě ztrát. Aby základy byli pevné a nerozbitné. Potom vzniká pouto těch správných rozměrů a předbíhá velikost vesmíru.V tom je to kouzlo pravé lásky,že je vesmírná.
a každý na ni máme právo.
kacarovi3
kacarovi3
Někde jsem slyšel moudro,že láska je pouze chtění mít druhého rád.Když ale ten druhý si našeho chtění neváží a zranuje nás,naše chtění umírá a nahrazuje ho nechtění.Je to neznatelný proces,který ani nevnímáme,jenže trvalý.Podle tohoto moudra bychom měli být schopni milovat kohokoliv ale není to tak.
KarolínaWilková
KarolínaWilková
Ahoj, hledám kamarádku na dopisování po případě setkání. ráda bych čerpala inspiraci o Bohu od někoho zkušenějšího. Ráda vyslechnu a podpořím. Jsem komunikativní a mám ráda zábavu. Najdeš se ? :))
KarolínaWilková
KarolínaWilková
Za zkoušku to stálo :)) ale děkuji za info :)
VeronikaP
VeronikaP
pokeca niekto? :)
kubalinart
kubalinart
Ahoj veroniko :) rád pokecám
Tommáš
Tommáš
Abych pravdu řekl, tak bych chtěl znát průběh těchto seznamovacích akcí. Myslím tím od někoho, kdo se jich zúčastnil..... (nějaký postřeh a výsledek) Nemyslím to nějak zle. Zrovna třeba ten odkaz na "Seznamte se prosím" vypadá zajímavě. Jen mi to připadá.... no jak to napsat, aby to nevyznělo blbě.....? možná trochu násilné.
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Ahoj Tome:-), můžeš napsat buď přímo pořadatelům - kontakt na ně na stránkách. Nebo i já sama znám osobně lidi, co tam někdy byly. Klidně mi napiš do soukromé zprávy:-). Požehnaný den:-).
Kent
Kent
Život bez lásky smutné ale da se žít, protože láska je od Boha i přesto se snažíme najit lásku svou a lásku Tvou. Žit společně byt oporou jak ve víře tak v životě. Jmenuji se Vláďa je mi 36 let mám rad sportovní aktivity a pohyb ale i lenošení:) jsem sportovní postavy se srdcem velkým a s láskou co bych rád daroval i přijímal. jsem vysoký 175cm modré oči. Nezaleží jak vysoká jsi ale jakou máš lásku a víru v Boha. Můžeš byt jakákoli ale s dobrým srdcem:). Nezaleží až tak odkud jsi protože druha půlka svého já a Tvého já nemusí byt hned za dveřmi. Budu rád jak napíšeš odepíši všem. Hledej nalezneš...riskuj a můžeš získat...miluj a budeš milován
HakeemAhemd
HakeemAhemd
Good day to all viewer online, my name is Micheal Evans I am so overwhelmed sharing this great testimony on how i was checking for solution in the internet while miraculously i came across Astrologer Hakeem Ahmed who brought my ex Girlfriend back to me, This is the reason why i have taken it upon myself to thank this great spell caster called Hakeem Ahmed, because through his help my life became more filled with love and i am happy to say that my ex Girlfriend who has been separated from me for the past 23years came back to me pleading for me to accept her back, This was a shocking to me my partner is very stable, faithful and closer to me than before, because before i contacted Hakeem Ahmed i was the one begging my ex Girlfriend to come back to me but through the assistance of Hakeem, I now have my relationship restored. You can also have a better relationship only if you Contact Hakeem Ahmed Email: [email protected],website,http://astrologerastrology.com You can reach him Call and Text Number:+27788392740
kacarovi3
kacarovi3
Stal by se opravdu zázrak aby tu věřící žena nebo muž našel partnera či partnerku. Já 56/165/65kg.vdovec, nekuřák, bez závazků z Třebařova u Moravské Třebové.