Seznamka

boundi
boundi
Zde pište svoje inzeráty. Našla by se mezi vámi nějaká svobodná holka od 20 do 37? O vzhled mi zase tak moc nejde, protože nejsem žádný princ na bílým koni ale lepší by bylo,když by jsi se o vlasy uměla postarat :) Hodně Božího požehnání všem přeji a ať každý někoho nalezne ;)
MartinSainttowski
MartinSainttowski
Tady umrel pejsek,stejne jako v celych Diskuzich :-)))
kacarovi3
kacarovi3
Hledám věřící kamarádku na ŠUMPERSKU.Pavel.
MartinSainttowski
MartinSainttowski
Hledam introvertní zenu na pokec o vsem moznem i nemoznem
kacarovi3
kacarovi3
Já myslel,že jich je na signálech plno.Je pravda,že se tu málokterá rozepisuje ale příspěvky tu jsou mnohdy podmětné.Už jsem dlouho nepsal příspěvek na svůj blog a ty staré tam jen plesnivý.Martine,třeba přes svůj blog by to bylo možné,když jej Lenička vybere a uveřejní.
mayiyinka
mayiyinka
Ahoj, signály jsou celkově tak nějak polomrtvé.
kacarovi3
kacarovi3
To je dobře,vyžadují naši práci i zájem o druhé aby ožily a my s nimi.
smoula
smoula
Jmenuji se Ladislav Olah je mi 42 let pocházím z dětského domova proto si myslím že z dětských domovů to mají lidé těžší najít si vzájemně vzájemné porozumění A těžko se hledá zájemce vztah s druhým člověkem zvlášť když je to partnerský vztah já se modlím Pánu bohu aby Takový vztah na bych jednou našel budu koukat na srdíčko a zvlášť aby měla ráda Pána Boha a pak mě proto si myslím že Nejraději bych začal z kapra z kamarádství a přátelství A pak že by se třeba vidělo Doufám že si to tam někdo přečte a nějak nějak mi může odpovědět na telefon 603 302 8708 Byl bych strašně rád kdyby se tak někdo krásně našel našel a abych mohl se svěřil svěřovat a sdílet i Pána Boha s druhým člověkem Předem děkuji Šmoula

smoula
smoula
Láska láska je vzácný dar od pánaboha když jeden druhého se najde A pak člověk může najít vzájemný vztah mezi partnerem a partnerkou sdílet cestu vnitřně modlitbou AK Pánu bohu prosím lásku kterou mají jedinou proto si myslím že záclon dále co může být pro každého člověka jsi jenom sám zaslouží pocházím z dětského domova proto si myslím že to dneska mají lidé těžké dětských domovů najít partnerskou lásku a sdílet pánaboha když postavíte člověka od rodiny všechno dostane ať si vzpomene nevím To za Zlín v těch hodinách ale vím že ten člověk který má pevný vztah a dar od pánaboha najít si na to čas najít si toho druhého dneska dar od pána Boha a proto si já myslím že když taková se jednou možná někdy najde Budu děkovat Pánu bohu za to že se budu moct o někoho starat komu budu Bude člověk mít rád hrát a od srdíčka udělám tak si vzpomene a zvlášť k tomu aby člověk věděl že v tom nic s ním srdci že ona má ráda toho druhého Předem děkuji za vyjádření a ať mám držím palce jak se sama kdo sám se rozhodne na tohle to odpovědět nashledanou
evelynWINE
evelynWINE
ahoj ,z mého zážitku Ti můžu Ti i všem vlastně povědět, že Láska je neobyčejná,složitá a velkolepá.Ano je to vzácný dar,který nelze cítít či dát každému.myslím si,že každý máme svůj proti kus a že když se to kousne ,že to není jen tak.Žádá si to poznání.A také oběti různého druhu. Láska potřebuje čas k jistotě ztrát. Aby základy byli pevné a nerozbitné. Potom vzniká pouto těch správných rozměrů a předbíhá velikost vesmíru.V tom je to kouzlo pravé lásky,že je vesmírná.
a každý na ni máme právo.
kacarovi3
kacarovi3
Někde jsem slyšel moudro,že láska je pouze chtění mít druhého rád.Když ale ten druhý si našeho chtění neváží a zranuje nás,naše chtění umírá a nahrazuje ho nechtění.Je to neznatelný proces,který ani nevnímáme,jenže trvalý.Podle tohoto moudra bychom měli být schopni milovat kohokoliv ale není to tak.
KarolínaWilková
KarolínaWilková
Ahoj, hledám kamarádku na dopisování po případě setkání. ráda bych čerpala inspiraci o Bohu od někoho zkušenějšího. Ráda vyslechnu a podpořím. Jsem komunikativní a mám ráda zábavu. Najdeš se ? :))
kacarovi3
kacarovi3
Karolínko,obávám se,že toto nové vlákno komunikace je mrtvé pro jeho nezajímavost.
KarolínaWilková
KarolínaWilková
Za zkoušku to stálo :)) ale děkuji za info :)
kacarovi3
kacarovi3
Jsem tu od začátku ale nikoho to neláká.
VeronikaP
VeronikaP
pokeca niekto? :)
kacarovi3
kacarovi3
Veroniko,tady je to mrtvé,jak na Katolíku.Je tam seznamka,napíšeš tam tři inzeráty,odpovíš na pět inzerátů a ani za půl roku si to nikdo nepřečte.
kubalinart
kubalinart
Ahoj veroniko :) rád pokecám
  • 1
  • 2