Diskuze na signály.cz - novinka roku!

Jan Škrášek
Jan Škrášek
Vítám vás v první nové diskuzi na signály.cz! Dalo nám to ale práce, než jsme se přesvědčili, že diskuze chceme obnovit a udělat.

Vím moc dobře, že je velmi jednoduché, už zítra začneme přidělávat další novinky a rozhodně vylepšíme diskuze natolik, aby se z nich stala jedna z nejpoužívanějších oblastí na signály.cz.

Díky za podporu a přeji hluboké diskuzování.
h
Zdendanda
Zdendanda
YES!
Budu i diskuze ve společenstvích?
terre-eau
terre-eau
Skvelé! Ale veĺká škoda, že redakcia o novinkách neinformuje vopred. Ono by to možno viacerých oslovilo.
Jan Škrášek
Jan Škrášek
Ad diskuze ve spolecenstvi:
Diskuze ve spolecenstvich nebudou, ale bude umozneno nejake uzavreni diskuze, aka diskuze pro spolecenstvi.

Ad informovani:
Signaly.cz neinformuji o pripravovanych novinkach, pokud se nejedna o nejaky zasadni krok - redesign. Tot jsou vyjimky v historii - sirup a jp2. Co se tyce potencialniho osloveni, tak to si nedokazi predstavit. "Zdar, hele, vic, ze na signalech budou diskuze, ale jeste nejsou?" :) Nejmene podstatnym faktem je to, ze pri poctu vyvojaru, jejich casu a promyslenosti veci dopredu, neni vubec jasne, jak to dopadne, kdy to pujde ven a jak to bude vypadat. To plati i pro diskuze. :)
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
Diskuze? +1! :-)
Matouš Sloboda
Matouš Sloboda
Supr! Díky celému programátorskému týmu! :)
Kollenka
Kollenka
Já bych ráda informovala, jenže většinou do poslední chvíle nevím, o čem :-))
Baron
Baron
Ahoj, zrovna jsem se přihlásil po delší době a vidím tu tuhle novinku. Abych pravdu řekl, nikdy jsem nepochopil jak komunikovat s lidmi na Signálech kromě vzkazů. Takže jsem rád že tu teď diskuse jsou. Díky za to. A rovnou se zeptám, mohli byste udělat taky sekci o bibli? Hledám nějaké dobrovolné spolupracovníky na projekt pro Theophilos a rád bych vložit svůj dotaz ideálně do sekce Bible nebo Studium Bible.
Jan Škrášek
Jan Škrášek
Sekce o Bibli - toto vlakno muzes urcite vlozit do "Církev, liturgie", nebo "Víra, duchovní život", ale podle toho, co presne chces diskuzovat :-)
Jan Škrášek
Jan Škrášek
Jinak prave jsem vylepsili diskuze, uz je mozno mazat vlakna/svoje komentare.
Adalberto
Adalberto
Aha, tak už vím, čím je způsobeno, že někteří uživatelé mají na své nástěnce: "xxx komentoval(a) /* neimplementovaný ct_typ discussionThread */

:-D
JiKu
JiKu
Dalo nám to ale práce, než jsme se přesvědčili, že diskuze chceme obnovit a udělat.

Hodně štěstí. Moc tomu nevěřím, dvakrát nevstoupíš do téže řeky. Ale třeba vstanou noví bojovníci :-)
JiKu
JiKu
Námět: Nemám rád mazání komentářů autorem. Je to syčárna!
I Pilát říkal Quod scripsi, scripsi!
Ale používám to rád, když se uťuknu.

Proto si dovoluji navrhnout možnost smazání třeba jen do 5 minut po vložení. Umožní to opravu, ale ne zbabělý útěk.
Papo
Papo
Jak se zapíná sledování diskuze? Myslím jiným způsobem, než do ní přispět?
Jan Škrášek
Jan Škrášek
Ad mazání: zvolili jsme stejná pravidla jako u komentářů.
Ad sledování: bude! Je to tak na 15 minut práce.
Papo
Papo
A co řazení diskuze? Rolovat dolů mě zabijí :-)
Baron
Baron

před okamžikem Moje návrhy:
1) nastavit title tag Diskuse | Název diskuse | Signály.cz
2) možnost přidat youtube video nebo písničku ze soundcloud.com
3) možnost formátování textu kurzívou nebo tučné
4) možnost změnit nadpis původního vlákna
5) možnost aktualizovat téma s tím, že na původní téma bude možné kliknout. Příklad: moji aktuální diskusi bych rád změnil z tématiky Hledám spolupracovníky... na Theophilos a s tím bych chtěl aktualizovat i obsah tématu.
6) možnost změnit obsah komentáře do 10 minut. Jinak bude docházet k přeházení příspěvků; ztráta návaznosti je důsledek smazání a znovu vložení komentáře po delším čase. Viz moje diskuse.
Jan Škrášek
Jan Škrášek
Díky za zpětnou vazbu, určitě to chceme, něco bude velmi brzo, něco později.
JiKu
JiKu
Já vám, Jene, držím palce!
JiKu
JiKu
Přišli mi nějaké hlášky "XY se modlí za tvůj příspěvek".
Ale v příspěvcích je klikátko jen "modlím se".

Není jasné, jestli se modlí za nebo proti mému příspěvku.
  • 1
  • 2