Děkanátní setkání mládeže

sobota, 5. dubna 2014      08:30  do  17:15
Rožnov pod Radhoštěm

 

Mládež děkanátů Vsetín a Valašské Meziříčí zve na společné děkanátní setkání, které proběhne v sobotu 5. dubna 2014 v Rožnově pod Radhoštěm!
Tematicky se ponese v duchu poselství papeže Františka ke světovému dni mládeže 2014: "Blahoslavení chudí v duchu, neboť jejich je království nebeské (Mt 5,3)"

Těšit se můžete na širokou nabídku přednášek a workshopů, chybět však nebude ani sportovní vyžití a pro milovníky kvalitní hudby - pořádný koncert. 
Hlavní katechezi povede o. Marek Orko Vácha, celé setkání hudbou doprovodí kapela Adorare.
K dispozici bude mimo jiné i možnost zpovědi, osobního rozhovoru s knězem či přímluvné modlitby.

Startujeme v 8,30 registrací, na niž od 9:00 navazuje moderovaný program v kostele.
Veškerý program odehrávající se v kostele je po celý den otevřen veřejnosti (koncert Adorare - od 10:30, katecheze Marka Orko Váchy - od 13:00, adorace - od 14:30 a závěrečná mše sv. - od 16:00).

Předpokládaný konec setkání - 17:15.

Účastnický poplatek: 30,- Kč
Oběd z vlastních zásob.


Přijeďte za námi strávit den plný zábavného, ale také duchovně bohatého programu, setkat se se starými přáteli a poznat nové známé!
Těší se na Vás animátoři V+V


Podrobnosti
Vložila: helvelen
Vloženo: 24. 2. 2014
Upraveno: 25. 2. 2014

Prosíme o FEEDBACK :-) Najděte si prosím chvilku a napište nám, jak se vám setkání líbilo/nelíbilo :-) Díky!

Napsat komentář »

První várku fotek si můžete prohlédnout na našem facebookovém profilu: https://www.facebook.com/events/712272788793099/ :-)

Napsat komentář »

Moc DĚKUJEME všem účastníkům setkání, všem dobrovolníkům a také pracantům, kteří se podíleli na konečném úklidu.
Jste skvělí! :-)

Už brzy se můžete těšit na fotky ze setkání, pro tuto chvíli přikládám jen tematickou píseň, kterou jste včera mohli slyšet v podání Adorare :-)

Napsat komentář »

Už jen 3 dny do setkání!!! Těšíte se tak jako my? :-)
K večernímu pročtení přikládáme poselství papeže Františka ke Světovému dni mládeže!

Napsat komentář »

První pracovní den týdne za námi a vy už jste ze všech těch povinností celí mrzutí a nevrlí? Co takhle místo bručounství vyzkoušet chválu? :-)

Ve chválovém workshopu s kapelou Jesus Wave bude řeč o tom, jak zvát Ježíše do všech našich dní, jak Mu zpívat, tančit nebo kreslit a jak se učit žít v jeho přítomnosti s otevřeným srdcem.

Napsat komentář »

Přesně za měsíc oslavíme svátek sv. Jiří, který je často vyobrazován jako neohrožený rytíř v sedle, přemáhající hrozivého draka. Pokud jste se vždy toužili stát stejnými hrdiny, je naše škola šermířských dovedností připravena právě pro Vás. Skupina Dodesmüde Fechter nabídne kromě výuky čestného moje mečem také základy ohnivé show, z bezpečnostních důvodů tentokrát bez ohně - samotné žonglování však také rozhodně stojí za to!

Napsat komentář »

Vybíráte film na večer a nejste si jistí žánrem? Co takhle něco s křesťanskou tematikou? :-)
Užitečné tipy, jak vybrat dobrý film a jak se naopak vyvarovat se kýče, vám poskytne Mgr. Karel Gamba na jedné z našich přednášek s názvem KŘESŤANSTVÍ VE FILMU!

Napsat komentář »

Také jste dnes slavili příchod jara procházkou do přírody? :-)
Aktivní pohyb nebude chybět ani na našem setkání!

Vyzkoušet si budete moci chůzi po laně (slackline) nebo můžete svou energii doslova prosportovat v klasických týmových hrách (basketbal, volejbal). Doporučujeme tedy do baťůžku přidat i sálové boty! :-)

Napsat komentář »

CO JSOU PŘÍMLUVNÉ MODLITBY?

Modlitebníci – přímluvci se za tebe modlí, předkládají tebe a tvůj život před Boha, vyprošují ti Boží požehnání a přejí ti to, co ti přeje Bůh. Modlí se, aby Bůh jednal ve tvém životě a také za tebe, aby ses Bohu otevřel. Modlí se také za každou oblast, která potřebuje Boží vedení. Pokud tě něco obzvlášť trápí (např. problémy ve vztazích, nějaká nemoc apod.) můžeš to přímluvcům říct a mohou se modlit právě za tuto oblast, aby v ní Bůh jednal. Přímluvci se také zvláště modlí o Ducha svatého, který nám dává víru, pomáhá nám poznávat Boha, přijímat Jeho lásku a žít… Zobrazit více

CO JSOU PŘÍMLUVNÉ MODLITBY?

Modlitebníci – přímluvci se za tebe modlí, předkládají tebe a tvůj život před Boha, vyprošují ti Boží požehnání a přejí ti to, co ti přeje Bůh. Modlí se, aby Bůh jednal ve tvém životě a také za tebe, aby ses Bohu otevřel. Modlí se také za každou oblast, která potřebuje Boží vedení. Pokud tě něco obzvlášť trápí (např. problémy ve vztazích, nějaká nemoc apod.) můžeš to přímluvcům říct a mohou se modlit právě za tuto oblast, aby v ní Bůh jednal. Přímluvci se také zvláště modlí o Ducha svatého, který nám dává víru, pomáhá nám poznávat Boha, přijímat Jeho lásku a žít opravdově jako Jeho děti. Přímluvci jsou zasvěcené osoby, ale i laici, kteří žijí osobní vztah s Bohem, otevírají se působení Ducha sv. a cítí volání do přímluvných modliteb.

helvelen

Někdy přímluvci od Boha obdrží také různá charismata – dary Ducha sv., která jim v této službě pomáhají.

Zobrazit 1 komentář »