Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT)

Studenti Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT). Podrobnější členění najdeš po kliknutí na fakultu v pravém menu. Více o společenství »

Marek Záveský

Ahoj, nabízím spolubydlení pro kluka (v pokoji pro 2). V klidné lokalitě, kousek od Anděla (Praha 5). Nájem 3000,-. Víc info a fotky rád pošlu :-)

Carlito

Večer chval
23.05.2013 19:00 hod. kostel sv. Vojtěcha - Dejvice - Praha 6

ovecska skoda, ze uz nebyvaju :(

Jan Molnár (zomp)

Poprvé v dějinách ČVUT zahájíme akademický rok tradiční bohoslužbou Veni Creator Spiritus. Název je odvozen z latinského názvu hymnu k Duchu svatému. Jsme rádi, že při této příležitosti přijal pozvání na naši akademickou půdu arcibiskup Dominik kardinál Duka. Ostatně, není to náhoda: právě on totiž letos zjara formálně zřídil akademickou duchovní správu a historicky prvním duchovním správcem akademické obce ČVUT v Praze jmenoval otce Vladimíra Slámečku, absolventa a pedagoga Fakulty elektrotechnické. Slavnostní bohoslužba bude v našem univerzitním kostele sv. Bartoloměje ve středu 10. října… Zobrazit více

Poprvé v dějinách ČVUT zahájíme akademický rok tradiční bohoslužbou Veni Creator Spiritus. Název je odvozen z latinského názvu hymnu k Duchu svatému. Jsme rádi, že při této příležitosti přijal pozvání na naši akademickou půdu arcibiskup Dominik kardinál Duka. Ostatně, není to náhoda: právě on totiž letos zjara formálně zřídil akademickou duchovní správu a historicky prvním duchovním správcem akademické obce ČVUT v Praze jmenoval otce Vladimíra Slámečku, absolventa a pedagoga Fakulty elektrotechnické. Slavnostní bohoslužba bude v našem univerzitním kostele sv. Bartoloměje ve středu 10. října ve 20 hodin. Po mši svaté se s otcem kardinálem a hosty z vrcholného managementu školy setkáme v kryptě pod kostelem na neformální besedě.
Více informací naleznete na http://ads.cvut.cz/.

Josca

Ahoj spolustudenti ČVUT, rád bych sem přidal info o akcích pořádaných Křesťanským klubem SU ČVUT. Především je to pozvání na každoúterní mše svaté na strahovských kolejích. Více informací na blogu klubu: kklub.spolco.cz