climax

climax

climax

Netvrdím, že být krásný nebo krásná je špatné. At si pozývá kdo chce a koho chce na základě čehokoliv, rande je přece jen o tom, že lidé se poznávají a prvotní impuls k takovému pozvání bude nejspíš sympatiejednoho k druhému. Stavět celý vztah na materiální kráse je však povrchní a chudé. Ale k věci - dívka, které se kluk, který ji pozval, nelíbí, může SLUSNE odvětit, že nemá zájem a proč. Souhlasím, že by to dnes příliš autenticky nevyznělo, nebot takové asertivní, vnímavé a empatické chování u mladých postrádám... ale možná se pohybuji ve špatných kruzích...

Galaxy

Stavět vztah na vzhledu je povrchní a chudé? Ano i ne. JZ přírodního pohledu, ej to absolutně přirozené. Mě osobně tolik na kráse nezáleží, protože sám vypadám jako žok sádla s brýlemi a tupým obličejem. navíc, bych preferoval chytrou dívku co čte hodně, před jakousi nánou natřenou makeupem. Ale chtít, aby váš druh byl hezký a zdravý, je přirozené.
Co však myslím, že vám vadí je nafintěnost. Ano, to je problém mezi holkami vskutku. Ale z toho většina vyroste....
Ale nesoulasím že empatické chování není. Já se pohybuji mezi buranskou společností, byl jsem mnohokrát odmítnut, a vždycky to bylo v dobrém a po slušném. A jestli mohu mluviti za sebe, tak taky nejsem unempatický. A když njěka dívce ukřivdím, omluvím se.

Zobrazit 17 komentářů »
Napsat komentář »
Galaxy

A vojesnká služba? Proč? Proto, abychom vraždili někde v na východě ukrajince či muslimy? Ne děkuji, já bych klidně bojoval i bez výcviku...ale ne za EU, jenom za Česko.

Galaxy

Staletími předků prověřené hodnoty - jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány. A to jste zase viděla kde? Myslím, že čest rozhodně není nikomu proti srsti.

Galaxy

Je tu celkem slušný rozdíl mezi Severoatlantickou civilizací a Římem. Hlavně ten, že žádná Severoatlnatkantická civilizace neexistuje.My nejsme 1 mocné Impérium, a stím že se tohle všechno rozpadne zpátky na člennské země jsme se už smířili a vítáme to s otevřenou náručí. Řím si neomohl dekadenci anebo rozpad armády dovolit...my ano. Už ji dávno nepotřebujeme. Nejsem spokojený s moderní dobou, ale jestli si myslíte, že tohle povede k nějakému pádu, tak si nalháváte. Kennedy a Abrhama Lincoln taky zemřeli pomocí kulky...ale, jejich pád byl úplně jiný.
Některé možnosti jako malá porodnost a neevropští cizinci ( ikdyž jsem sám z cizinec z Ukrajiny) jsou velký problém, ale jinak.....

Cynismus tu byl vždy, lidé si také vždycky stěžovali atd.

Galaxy

A jestli si mylíte že dnešní literatura nebo umění je špatné, tak vás musím probudit. Ano, je tu hodně konzumní literautry ...a hodně dobré konzumní literatury. Od vědecké po fikci. Člověk se musí naučit hledat. Např, v literatuře Terry Pratchetta, hlavně zábávného autora se dá najít více moudra než v kdejaké české klasiky. A co je špatného na zábavě? A dokonce i dětské seriály jsou čím dál lepší. Vypněte svým dětem Disney, a pustte jim radši Avatara: Poslední váldce větru, animovaný seriál:)

Zobrazit 4 komentáře »

"Fire is the devils only friend "
~ Don McLean

Napsat komentář »