Proč Tvoříme

Založila jsem dnes na Signálech společenství. Společenství Tvoříme, jehož blog si právě čtete. 

Je to zoufalý čin. Vlastně nevím, proč mám pořád nutkavou potřebu Signály zachraňovat. Asi je to nějaká nemoc. 

Blogy vypadají hrozně. Nikdo nic nepíše. Když už napíše, skoro nikdo si to nečte. Nejspíš proto, že se k tomu vůbec neprokliká.

Společenství kupodivu jakžtakž žijí. Jak se alespoň ukazuje z jejich aktivity. Ale většina z nich je světu uzavřená. Pro vnějšího pozorovatele mrtvý bod. Nebudu tu rozebírat proč, co a jak. Už o tom bylo napsáno mnohé. Přečtěte si to jinde. Ale zkrátka Signálům to dobrou službu nedělá. 

Já ráda tvořím. A nestydím se za to :) Pravda, času je málo, šetřím každou (noční) chvilku. Ale pokud vyšetřím ještě nějakou další navíc, ráda se o své výtvory podělím. A nejen o ně. Taky o zkušenosti, myšlenky, nápady, zážitky... vše, co se týká tvoření. A že toho není málo. (Těch témat, která se s tvořením spojují!)

Budu ráda, když se ke mně připojíte. Tvořivých je tu určitě víc, mnohdy jistě zručnějších, než jsem já. Možná šijete, pletete, háčkujete. Malujete, kreslíte - ať už sami nebo s dětmi. Možná taky vyrábíte police, stoly, židle. Třeba se najde někdo, kdo umí vyrobit kovanou růži :) - Tím chci nenápadně naznačit, že oblast tvoření neomezuji na ženy. Vítám vaše nápady, tipy, výtvory k okukování, pro mě za mě i nabídky prodeje, i když to se asi na Signálech nesmí (škoda). Pro kratší příspěvky slouží nástěnka, pro ty delší třeba i tento blog. 

Možná, že tahle aktivita nebude mít dlouhého trvání. Inu co, když to nezkusíme, vědět to nebudeme. 

Tvoření a Signálům zdar! 

Zobrazeno 1086×
komentáře
dromedar

Komplexeso je dobro.

baronPlenck

Pexeso s lidskou tváří:
Dvaatřicet párů dvojčat stojí náhodně rozmístěných v místnosti. Hráči se orientují jen hmatem, oči mají zavázané.

Zobrazit 43 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.