Signály Awards 2020 - porota vybrala nejlepší Blogu roku

Přinášíme výsledky hlasování odborné poroty v kategorii Blog roku v anketě Signály Awards 2020. Signály Awards je anketa, která navazuje na dřívější soutěž Blog roku na signály.cz, ale rozšiřuje ji i o blogy mimo platformu signály.cz a další kategorie. Hlasování probíhalo veřejnou anketou díky Institute H21 v kategoriích Blog roku, Instagram roku a Videokanál roku. 

 

zdroj: https://www.denikfararky.cz

 

Výsledky veřejného hlasování byly oznámeny v živém přenosu 24. 6. 2020 na Televizi NOE. Kategorie Blog roku měla, stejně jako v loňských ročnících, ještě další druh hlasování. Kromě veřejnosti vybírala nejlepší blog i odborná porota

 

A její verdikt zveřejňujeme právě nyní. 

 

V kategorii Blog roku #cenaporoty se umístily:

 

  1. místo: Deník farářky
  2. místo: The Blog of Beth
  3. místo: Šalom blog

Gratulujeme a výhercům posíláme odměny.

Děkujeme také všem porotcům za jejich poctivou a nezištnou službu.

 

Anketa Signály Awards chce podpořit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru, představit příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace. Dá-li Pán, další ročník se uskuteční na jaře 2021!

 

www.signaly.cz/podporte
Zobrazeno 654×
komentáře
Zdendanda

Bylo by zajímavé zveřejnit i počtu hlasů. Vždycky je zajímavé vidět, jestli to bylo vítězství “o parník” nebo těsná záležitost. (Mimochodem, to platí i u hlasování uživatelů.)

Václav Vacek

U hlasování uživatelů - viz "detailní výsledky" https://www.signalyawards.cz/l/vysledky-verejneho-hlasovani-signaly-awards-2020/ (ale vlastně nevím, jak dlouho ten odkaz bude aktivní, zjistím u IH21)

Zdendanda

A jo, díky, toho jsemsi nevšimla;) A u ceny poroty to zveřejníte?

Václav Vacek

Nevím :), to měla na starosti Katusi. Dáme vědět.

Zobrazit 4 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.