Kdybyste neměli do čeho kliknout...

...tak můžete do konce listopadu hlasovat v soutěži Cena Sophia 2019, která má ocenit ženy, jež v průběhu mateřské dovolené započaly nějaký zajímavý projekt. Mezi osmi finalistkami je i Markéta Šobáňová s Rodinným centrem Kaštánek ve Valašských Kloboukách. Budu ráda za hlas pro ni. Díky.

Tohle není moc pěkný blog. Ale nemám sílu vymýšlet nějakou chutnou omáčku. Je to jednoduché - zajímavé umístění znamená zajímavou podporu pro naši organizaci, do níž jsem zapojená já, moje děti... Takže tu dělám reklamu. Už jsem ji koneckonců dělala vícekrát, třeba zde: 

https://kollenka.signaly.cz/1908/jak-jsem-se-dockala-medveda


Hlasuje se tady (k informacím o finalistkách a jejích projektech se dostanete, když kliknete v obrázku na "prohlédnout grafiku". Je to lehce neintuitivní, tak to raději zrovna předesílám).

Abyste ale neřekli, že je tenhle blog úplně o ničem, přidám k dobru aspoň fotku z našich podzimních lesů. Tohle měšťáci nemají :)

 

Jo, jo, kopce, ovce a nic jinýho... pořád mi to zní v hlavě :) https://zeny-matky-manzelky.signaly.cz/1802/laska-na-druhy-pohled
Zobrazeno 223×
komentáře
Tofl

Škoda, že ta fotka není klikací :-(
Ona je totiž tak výborná, že přehluší i samotný text a obsah článku :-)

Jasminecka

Leni, ty si pamatujes, cos psala pod ktery blog? :D

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.