Českobratrská církev evangelická

Popis společenství

Lidé vyznávající víru podle Českobratrské církve evangelické

jste mladí pracující? Je vám 22 - 33 let? Poohlížíte se po nějakém společenství? Chcete prožít rok společně s ostatními mladými pracujícími? Scházet se ke společnému povídání, ale i přednáškám? Společenství je po prvním víkendu a první skupince uzavřené, aby se utvořilo prostředí, ve kterém můžeme sdílet i problémy a těžkosti.

Napsat komentář »
Napsat komentář »

Synod ČCE 20. 5. 2016:
Dopis papezi Frantiskovi: Loni přijal papež František delegaci z České republiky, v níž byli i zástupci Českobratrské církve evangelické. Setkání se konalo při příležitosti Bohoslužby smíření s Bohem a mezi křesťany s prosbou o odpuštění k 600. Výročí upálení mistra Jana Husa. Synod dnes schválil návrh synodní rady odpovědět na Františkův iniciativní krok ke smíření a přijal text dopisu (jeho znění zde: http://synodcce.cz/dopis-papezi-frantiskovi/). Synod také vyzývá členy i sbory ČCE, aby do svých přímluvných modliteb zařazovali i modlitbu za papeže Františka.

Napsat komentář »

Frýdecko-ostravská křesťanská pop-rocková kapela hledá bubeníka. Uvítáme i nějaké dechy či smyčce ( něco z naší tvorby http://bandzone.cz/ohnivazem2 )

Napsat komentář »

Ahoj všichni :)
Začala jsem psát blog o životě mladých křesťanů v dnešní době.
Ráa bych to vedla v angličtině. Pokud byste se někdo chtěl přidat a také psát články o sobě, svých pocitech, životě svého sboru, ozvěte se mi :)
Tady je odkaz na ten blog (zatím je am jen jeden článek :D )
http://youngchristianity.blogspot.cz/

Napsat komentář »

ahoj rád bych poznal evangeličku z okolí Ostravska i Olomoucka ve věku 25-35 roků. Zdraví Petr

Napsat komentář »

Ahoj, hledám nějaké milé lidičky na seznámení z Olomouce a okolí, nejlépe ve věku 30-45 let. Napište a společně něco podnikneme Zdraví Zuzka

Napsat komentář »

Tady se NIC neděje což??

Zobrazit 1 komentář »