Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství Česká republika

jo, radši mlčím.

jede někdo letos na antiošku? :-)

Landa je super:)

no jo tak já už sem si zvykla, že chodím pozdě všude, téměř.

Pozehnany den vsetkym zo Ziliny, Slovenska. Hoc mam uz 29 rokov, pracujem ako stredoskolsky ucitel, vediem kruzok v cirkevnom centre atd...rad by som siel ako dobrovolnik na stretko na Velehrad. Musim vsak skonstatovat,... oslovil som emailom DCM Zilina, potom team strava...avsak odpovede som sa nedockal... Uz nie je potreba dobrovolnikov??? Ja som sa ako mlady chlapec ''rozumej student'' strednej skoly zucastnoval roznych stretiek atd. vzdy ako konzument...preto by som teraz rad ponukol svoje ruky, cas... sluzbe pre druhych...zial na Slovensku nie je asi zaujem, alebo nemame cas odpovedat… Zobrazit více

Pozehnany den vsetkym zo Ziliny, Slovenska. Hoc mam uz 29 rokov, pracujem ako stredoskolsky ucitel, vediem kruzok v cirkevnom centre atd...rad by som siel ako dobrovolnik na stretko na Velehrad. Musim vsak skonstatovat,... oslovil som emailom DCM Zilina, potom team strava...avsak odpovede som sa nedockal... Uz nie je potreba dobrovolnikov??? Ja som sa ako mlady chlapec ''rozumej student'' strednej skoly zucastnoval roznych stretiek atd. vzdy ako konzument...preto by som teraz rad ponukol svoje ruky, cas... sluzbe pre druhych...zial na Slovensku nie je asi zaujem, alebo nemame cas odpovedat na email... preto prosim, ak niekto potrebuje dobrovolnika ozvite sa mi...Vdaka Vlado, Zilina.
fuljer.vladimir@azet.sk

ViZ

poptám se jak to s tím je... :-) 2:) 2:) 2:)

Domi

Díky moc! :o) 2:)

Tak co vy slavkovské stárky, ako se vám v neděli zpívalo na mši, já byl rád, že sem seděl =( :-)

Dáša Knotková

já v pohodě. Jenom mě hrozně bolely kolínka a pravá kyčel... sestra ale nevypadala, že mně moc věří, když sem se omlouvala, že právě kvůli tomu sem se přibelhala pozdě.. 8-(

Vít

7:-| X:) :-)

Teru

nemohla sem hébat hlavó, bo dybych jo pohla, tak se asi pozvracim. jak na kolotoču :-)

no zvíře, spíš důchodci, ty byli dobrý a farář docela taky

už o tym nemluvte.

Tak to je fakt na prd!!!!!!!!!!!!! :-$

tak já myslím, že diskuze o akcích jsou především o informacích a dotazech a potom o hodnocení, zážitcích a svědectvích. Není třeba, aby tady 6000 lidí psalo, že se těší, nebo se nutilo do povídání.

Anna Maková


toz nutit neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :-o) .....D:D::D:D:D:D:D...ajko jako ajko mno proste stejne to napisu raz a ete raz bo jako proste se upe nevyslovne tesim...upe na ty znamy tvare co jsem dluho nevidela tez jako na vsecky ty farare..jak jsme si mysleli ze to farari nejsou a jak jsme si s nima potikali.D::D ...si vzpomenu na vsecky ty trapasy z lonska...proste bude to upe hafo mazec čupr bombastic :D:D:D:D:Dmno snad je to všecko co jsem chtela poviedat :o) :o) :o)

Daniel Zouhar

ale nejde jen o to. My už jsme tady pomalu navazovali ten partnership. Exemplarním příkladem může být například ta adorace, o které jsme se bavili apod. Vim, že to může být pro tuto diskuzi zavádějící, ale před setkáním v Táboře se na kmenové diskuzi umístěné na webu setkání také klábosilo o všem možném i nemožném ohledně setkání(taky občas stálo za to, i když to bylo úplně mimo téma) a diskuze byla neústále živá.