Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství Česká republika

nevypijou vubec nic!!! :-b :-b ani litr!! :-E) :-E)

8-10 litrů?? ...je to asi málo, ale když oni mají takový blbý zobáčky, že toho tím asi moc nevypijou :o)

spravny odhad byl dan memu bratru a pochybuju, ze kdybych se ho zeptatla na tuto otazku, tak by asi moc nepochopil, tudiz se dobrovolne zdrzuju hlasovani a typovani :-)

jo..jednu knížku jsem si koupila...:-D lol...masakr. byla to chyba, uznávám. Ale na svém názoru ohledně Landy si stojím. a propos..., joy division.nejlepší..:-D a zpívají v angličtině, to je jasné. a proto jsou the best.

Kolka

nee... se nezlobim. Ale nezlob se ty, když řeknu, že mě osobně stačí si písničku přeložit jednou. Když pak písničku poslouchám, stačí mi, že vím, o čem se tam zpívá...

tondakolik

to je pravda - na tom něco je :-o)

Dnes sa mi ozvala stravovacia jednotka = rozumej Veronika , tak snad sa to da do poriadku, prideme a nenechame Vas bez papania... :-) Vlado Zilina

Římskokatolická farnost Velké Losiny rozjela před pár měsíci své stránky. Podívat se na ně můžete zde: http://losiny.farnostsumperk.cz

Popojedem: Otázka dne zní: Kolik litrů vody (přibližně) vypije dravý pták za dobu 1 měsíce? Kdo ví, odpoví, kdo neví typne si, ju?! :-)
PS: Zdeňula se nebude angažovat, ju!! =) 7:-|

Dáša Knotková

no tak doufám, že to není ňákej chyták a typnu si - 50 litrů?

Zdeňulka

To není fér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :-$ Já to totiž vím!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o) S:) :o)

Zdeňulka

jo a dobrej nápad na diskuzi :-E)

Landu nemám ráda..nedávno měl u nás ve škole přednášku Krylův brácha..a dost si na něj stěžoval, se mu nedivím. Krylovky-landovky ztrácejí na hodnotě a na významu. On je spíš než zpěvák businessman. Ví přesně, na co lidi letíííí... Hele, zkušte radši Joy Division..:-D To je teprv něco...! mńam.

tondakolik

jakýsi JOY poslouchat nehodlám! nepředpokládám že zpívá česky :-p

Ignác

Já zase nemám rád Krylova bráchu, kterej už léta objíždí střední školy (u nás byl kdysi taky) a snaží se něco vytěžit na svém slavnějším bratrovi. Než krylovky od Krylova bratra, tak to radši od Landy. Ale nejradši od Karla :-)

tondakolik

jo to je pravda - u nás byl taky, je to teda už dlouho, a snažil se prodávat jakýsi knížky a tak...

no každopádně v nedělu sem byla až na nohy a únavu v pohodě.

Díky, už se cítím lépe, když čtu, že sem v tom nebyl sám 8-p =)