Cyklopouť Karvinského děkanátu na DSM ve Zlatých Horách

CYKLOPOUŤ KARVINSKÉHO DĚKANÁTU NA DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE VE ZLATÝCH HORÁCH 2009

Zveme všechny přiznivce cyklistiky a putování na pout (nejen) karvinského vikariátu na DSM ve Zlatých Horách. Organizují ji animátoři karvinského děkanátu, hlavně Richard Šářec z Č. Těšína.

Nyní několik praktických informací:

KDY  A KDE? Začínáme mší svatou v neděli 2. srpna ve 13 hodin v Albrechticích u Českého Těšína, dojezd do Zlatých Hor bude 4. srpna v odpoledních hodinách.

NOCLEHY? Spát budeme na farách (asi v Bohuslavicích a v Třemešné), každý ve svém spacím pytlu a na karimatkách (které budete stejně potřebovat ve Zlatých Horách, kde se bude spát ve škole).

JÍDLO? Stravovat se budeme z vlastních zásob, pokusíme se domluvit v místě noclehů teplou večeři. Po cestě bude možné si nakoupit v obchodech nebo navštívit restaurace.

CENA? Ta se odvine od ceny noclehů a počtu účastníků, asi 200 Kč.

ZAVAZADLA? Ta se nám povezou v doprovodném vozidle.

DUCHOVNÍ PROGRAM? Po cestě se budeme modlit (růženec, breviář), zpívat a radovat se z krásné přírody. Chybět nebude ani mše svatá a možná nějaká katecheze. Během cyklopouti nás doprovodí O. Jan Randa.

PRO KOHO JE POUŤ URČENA? Pro mladé od 15. let, kteří nemusí nutně pocházet z našeho děkanátu. Trasa je vhodná i pro méně zdatné, ujet 60 km denně není tak strašné:-) Podmínkou je dobrý technický stav vašich kol, ať už horských nebo silničních (drobné závady vyřešíme operativně po cestě).

JAK SE PŘIHLÁSIT NEBO ZÍSKAT DALŠÍ INFO? Pošli e-mail sarecrichard@seznam.cz, obratem ti pošlu přihlášku ve Wordu, kterou vyplň a pošli zpět jako přílohu. Pokud potřebuješ ještě nějaké další info nebo máš nějaký dotaz, napiš mi sem na signály nebo na email. Zdravím Ričrd

Tak naviděnou na startu cyklopoutě! Ať žijou Zlaté hory.


A ještě něco na zasmání:

Jenom doufám, že my na rozdíl od nich dojedeme:-)


Podrobnosti
Vložil: Richard Szarzec (rysio)
Vloženo: 26. 4. 2009