Bůh, sex a manželství

Popis společenství

Dvanáctidílný seriál o Božím plánu pro manželství otvírá základní otázky lidské sexuality. Videa jsou doplněna materiály ke stažení k prohloubení tématu. Přednášející Mgr. Karel D. Skočovský, Ph.D.…

22.6. v podvečer on-line webinář pro snoubence a novomanžele https://www.cenap.cz/kurzy-pro-snoubence-a-novomanzele

Napsat komentář »

ahoj dekuji za prijeti :) hezky den

Napsat komentář »

Na https://ludmilalaz.signaly.cz/1903/proc-konzultovat-zaznamy-stm se věnuji palčivé otázce konzultací záznamů, „boji“ se záznamy STM. Bolí mne, když vidím, jak se lidé s metodou trápí. Kolikrát slyším, jak „metoda přinesla do vztahu napětí“. Aby tomu tak nebylo, vyzývám manžele či snoubence k odvaze záznamy konzultovat.

Proč konzultovat záznamy STM?

LudmilaLáz

Občas se setkávám s názorem, že žena se nejprve pokusí záznamy „nějak vyhodnotit“, že se svými „nedokonalými pokusy nechce v CENAP…

Napsat komentář »

Na https://www.cenap.cz/vedomostni-dotazniky (v sekci
„kurzy a vzdělávání“) je ještě několik dnů k vyplnění vědomostní dotazník.. Tentokrát se týká PPR v období přechodu ženy.

Napsat komentář »

Další možnost vyzkoušet si své vědomosti ohledně znalostí v oblasti
pravidel STM PPR a celé škály dalších otázek, týkajících se zdraví tou
nejpohodlnější cestou ,tedy přes internetový vědomostní dotazník, je
opět na webu na https://www.cenap.cz/vedomostni-dotazniky (v sekci
„kurzy a vzdělávání“). Tentokrát se týká PPR po porodu.
Je to téma stále aktuální, proto předpokládáme, že i pro Vás může být
tento vědomostní dotazník přínosný.
Pokud máte zájem, zkuste vyplnit dotazník a zašlete nám své odpovědi
nejpozději do 27.6..

Napsat komentář »

Přijměte pozvání na prázdninovou pouť do Medjugorje, tentokráte jako EXERCICIE V MEDJUGORJE v termínu 2. - 8. 7. 2018.
Duchovní cvičení jsou jedinečným časem pro zastavení se, ztišení a setkání se s Bohem, vyprošování si požehnání, duchovní posily, hledání odpovědí… Časem pro nás a naši víru.
Tématem exercicií je „Eucharistie a Panna Maria na naší cestě do nebe“ a povede je kroměřížský kaplan P. Karel D. Skočovský. Cena dopravy je 2.450 Kč, ubytování a strava pak 80 €. Více informací a přihlašování na: www.zajednahlubinu.cz.

Napsat komentář »

trošku z politického soudku:
pokud budete volit hodnoty, které jdou proti Desateru, tak tím poškodíte nejen sebe,svou rodinu, ale i spoust dalších , kteří si váží svobody. Možná jste nezažili, že by někdy z Vaší rodiny či z Vašich blízkých byl zavřený či jinak pronásledovaný pro svoje náboženské přesvědčení, Vy jste možná nezažili, že jste nemohli jít studovat, jen kvůli "náboženské otázce"... a proto nemohu volit nikoho, kdo dříve režimem proklouzával. A proto volím pana Fischera.

Napsat komentář »

Podpořme prosím papeže Františka v jeho práci! https://www.pro-pope-francis.com/site/home

Napsat komentář »

12.10. v 17,00 v Hodoníně v Centru pro rodinu bude přednáška „Zázrak zrození“ . Společně se zamyslíme nad tím, co všechno můžeme udělat pro to, aby k početí děťátka došlo zdraví nepoškozující cestou, s důstojným přístupem ke vztahu. Srdečně zveme nejen ty, kterým se početí nedaří, ale i ty, kteří by rádi někomu ze svých blízkých pomohli nebo jen by se chtěli k dané problematice dozvědět více.

Napsat komentář »