Brněnské gospelové dny

pátek, 5. listopadu 2010   do   neděle, 7. listopadu 2010
Brno
null

5.11. 19h Červený kostel - Gospel večer
6.- 7.11. centrum Maják/Fléda - Gospelová dílna
7.11. 18h Gospel Fléda - závěrečný koncert

Informace, ukázky a videa najdete na www.brnogospel.cz/bgd/
Kontakt: brnenskegospeldny@gmail.com,Mirka Misáková, 777 312 179

Brno Gospel Choir (www.brnogospel.cz) známý mnoha Brňanům např. z koncertů na Nocích kostelů pořádá 5.-7.11.2010 víkend s gospelem pro veřejnost. Je možné si vybrat z několika aktivit - neformálního setkání se zpěvem v Červeném kostele, intenzivní dílny s dánským sbormistrem Claesem Wegenerem či závěrečného velkého koncertu Gospel Fléda. Předprodej za zvýhodněné ceny končí v nejbližší době. (podrobnosti viz webové stránky, www.brnogospel.cz/bgd/).

Vyjímečnou možností je zapojit se jako účastník gospelové dílny.
Dvoudenní intezivní gospelový workshop povede vynikající zpěvák, skladatel
a dirigent Claes Wegener. Wegener žije a pracuje v Kodani, kde vede "ten nejvíce funky ze všech dánských gospelových sborů" sbor Conquerors a učí zpěv na Complete Vocal Institute. Dva dny výuky gospel songů současných amerických i evropských skladatelů vyvrcholí koncertem všech účastníků na Flédě. K účasti na dílně nejsou zapotřebí zpěvácké zkušenosti. Charakter gospelové produkce (nezpívá se z not) umožňuje účast široké veřejnosti. Důležité je pouze nadšení pro současnou RnB/funky hudbu a chuť si zazpívat.

Na závěrečném koncerte Gospel Fléda v neděli 7. listopadu od 18 hodin si
můžete poslechnout velký (100+ členný) sbor pod vedením Claese Wegenera, který se ujme také většiny sólových partů. Doplní ho vynikající zpěvačka Jana Crown a další kolegové z brněnského ADD Gospel - Viki Sklář a Míša Romanská.
 


Podrobnosti
Vložila: BlancaSuris
Vloženo: 23. 10. 2010

vytvořil akci.

Napsat komentář »