Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

beraniste

beraniste / Miroslav Marian Beran

beraniste
beraniste

Staročeský bál
Přemýšleli jste již o zahájení plesové sezóny? Pro všechny pamětníky máme skvělé zprávy. Letos, 5. listopadu, se můžete těšit na "pravý Staročeský bál". Přesně takový, jaký si ho pamatujete, jaký tu již dlouhá léta chyběl. Věříme že touto akcí neuděláme radost pouze starší generaci, které se po podobném povyražení stýská. Těšíme se i na mladé lidi, kteří čerstvě ukončili taneční. Zažijete tradiční tancovačku, jakou znali naši předkové. O pestrost programu se letos postarají 4 lidové muziky. Folklorní soubor Lipka, Baldrián a Formani vás potěší písněmi a tanci našich regionů,… Zobrazit více

Staročeský bál
Přemýšleli jste již o zahájení plesové sezóny? Pro všechny pamětníky máme skvělé zprávy. Letos, 5. listopadu, se můžete těšit na "pravý Staročeský bál". Přesně takový, jaký si ho pamatujete, jaký tu již dlouhá léta chyběl. Věříme že touto akcí neuděláme radost pouze starší generaci, které se po podobném povyražení stýská. Těšíme se i na mladé lidi, kteří čerstvě ukončili taneční. Zažijete tradiční tancovačku, jakou znali naši předkové. O pestrost programu se letos postarají 4 lidové muziky. Folklorní soubor Lipka, Baldrián a Formani vás potěší písněmi a tanci našich regionů, zatímco cimbál v sále rozžhaví soubor z Moravy. Na sebe si můžete vzít buď lidový kroj, nebo společenský oděv. Kromě potančení si s námi budete moci zahrát několik tanečních her a pro dobrovolníky bude připravená gurmánská soutěž o ceny.
Večerem nabitým zábavou vás provedou: vedoucí souboru Baldrián, Aleš Mokren se scénáristkou souboru Lipka, Kateřinou Praxovou. Na akci Vás dále zve starosta Městského obvodu Pardubice V.
Vstupenky si můžete objednat na emailové adrese fslipka@centrum.cz, nebo na tel. čísle 790370447, dále jsou k dostání v Kulturním domě Dukla a členů účinkujích souborů. Cena jedné vstupenky činí 150 Kč.

http://www.facebook.com/settings?tab=ads#!/event.php?eid=174173339325016

beraniste se stal členem společenství Pardubice.
beraniste se stal členem společenství Pardubický kraj.
beraniste

Výroční koncert za námi a spoustu nového před námi.

beraniste aktualizoval svoje informace.
beraniste

4. Výroční koncert - Koňská opereta

beraniste

(program FOLKLORNÍHO SOUBORU LIPKA PARDUBICE) Sedmá večerní se pomalinku blížila a v sále vesele rejdila dvacítka souboráků. Na stolech přibývalo cukroví, na jehož výrobě se podíleli i samotní návštěvníci. Bubákovic pevné ruce pro nás nádherně…