Benespolčo

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Spolčo skvělých lidí,které se teď rozjíždí ve velkém :) Scházíme se v neděli (od prosince znovu v pátek) na faře v Benešově, kde hrajeme hry ,sdílíme se,občas máme nějakou návštěvu a mezitím se…

SPOLČO!! Je v neděli 21.10. od 17:00 a je vyjímečný a důležitý! :) Bude se totiž připravovat jedna super akce sa bude to super, přijďte ;))

Napsat komentář »

Ahoj! Tak podle všeho bude spolčo tuhle neděli.. Honza se Sláňou vám ještě dají vědět, já nepřijdu, páč sem na horách ;)
Jinak díky všem za tu noc kostelů! a zkuste se prosím domluvit na tom přihlašování na Žďáru.. dejte si třeba nějaký heslo třeba "benespolčo" a to napište do poznámek pro pořadatele, já pak zařídím, abysme my jako asky byly ubytovaný s váma(pro holky Zlevorovi ;))
No nějak to vymyslete a mějte se tu pěkně! ;)

Napsat komentář »

Ahoj spolčáci doufám že v neděli dorazíme. Jen jsem vás chtěl pozvat na Dětský den do Neveklova. Bude až příští týden tak jestli chcete někdo přijet pomoci na nějaké stanoviště tak dejte vědět čauko :) :)

Biiba

taky doufám, že dorazíte!!!! =D

Címa

ach jo ja jsem to pomotal. jsem nějak mimo :) :D no já jsem mimo pořád tak příště a přijedte někdy do Neveklova !!!!!!!!!!!!!!

Biiba

no ale vy ste nebyli na spolču celou věčnost!! =D

Címa

no to nebyli :)

Zobrazit 4 komentáře »

Splčo je v neděli 27.5. od 17:00 na faře!!
hoj ;)

Adéla Jantačová

spolčo smrdí =D

Biiba

Ty taky! =D

Zobrazit 2 komentáře »

NaŽďár! ;)
Pro jistotu připomínám - spolčo v neděli 6.5. NENÍ!! Bude až 13.5. a bude to u Sláni, v Pařezí. já tu bohužel nejsem, ale Ondra s Honzou už to nějak ošéfujou ;)

Napsat komentář »

Hoj! Spolčo bude v neděli, nechci říkat nic dopředu, protože je to pořád nejasný.....ucidíme- možná bude bibliodrama s Kájou Mackem, nebo bude normální spolčo v koleji - fara je pořád nedostavěná....
Musíme domluvit zas spousta věcí, dostali jsme za úkol vymyslet program pro děti na noc kostelů a Žďár.. atd... ;)
Ještě vám napíšu až to bude všechno jasnější....

Napsat komentář »
Biiba

tam se jede, to je jasný, ne? :)
Já teda jedu s askama, ale jestli chcete jet jako spolčo, přihlašte se pod jednou diecézí a napište do poznámek pro pořadatele nějakou poznámku, s benespolčem, domluvte se na nějakém heslu.... No a pak budete ubytovaný spolu- jestli chcete. Domluvíme to na spolču ;)

KláraKrupičková

Já určo pojedu!!! Musíte jet všichni, když pojedu já, která je neustále doma a najednou si někam vyrazí na necelý týden, tak to je co říct, musí jet všichni.... Jen si přeji, aby jel také Doubek a už končíme! =D

Biiba

jakej Doubek Klárko?! :D

KláraKrupičková

Ty neznáš Doubka? Musíme tě s Nikčou s Doubkem seznámit! Doubek není k nalezení! =D

Biiba

Já znám Doubka akorát profesora ;))

Zobrazit 5 komentářů »

Čaudis! Ted sem se snížila úplně pod mojí úroveň, porušila sem totiž půst od signalů :D :D jenže je to prostě nutný... :) Abyste věděli, tak v neděli je spolčo, od 17:00 a je u sv.Anny, dostanete se tam přes kostel- vzadu v sakristii. tak se těším! :)

Biiba

No... a sem tu zas :D :D
Vemte si s sebou prosím ještě bibli!! Mám skvělou modlitbu! Juch =D

Zobrazit 1 komentář »

Hale, co s tou křížovou cestou? Velikonoce se blíží... :)
Honza s Terkou se dojdou v neděli zeptat, kdy jsou volný termíny, a pak bysme to mohli nějak sesmolit, buď tady nebo po mejlech...

Napsat komentář »

Tak přesnější informace od Magdy ohledně diecézka:
Srau je teda v 7:45 v Benešově u Pivovaru, vyráží se v 7:55, ale na nikoho se nečeká!
Ten autobus jede už z Vlašimi, kdo byste chtěl jet z Vlašimi, tak tam vyráží v 7:30 z nádraží. Cesta z Bene bude stát asi 120,- - jako tam i zpátky.
těším se na vás na spolču ;))

Napsat komentář »