BaruKo

BaruKo / Barbora Kořenková

Svobodná

Teda, né že by mě chyběla škola, ale ti kamarádi :(
Už bych je ráda zase viděla. ♥

Anna Rotreklová (TkAniccka)

Ještě 24 dní a škola opět začne, to uběhne rychle :-)

Zobrazit 1 komentář »

Jednou večer jsem se procházela po mé rozrustající se vesnici a začalo pršet. Byla jsem ráda, protože jinak byla hrozné dusno. Začala jsem utíkat, abych vyšla na nejvyšší možné místo, abych co nejvíc zmokla. V tom jsem uslyšela křik. Byl to ostrý nepříjemný zvuk, až mě z toho rozbolely uši. Přikrčila jsem se na zemi a pevně zavřela oči, doufala jsem, že ten zvuk přestane...ale stalo se něco lepšího. Změnil se v nááádhernou hudbu, jako by zpívali andělé. Pomalu jsem otevřela oči a vzhlédla k nebi. Byla tam ta nejkrásnější a největší a nejbarevnější duha, jakou jsem kdy viděla. Vstala jsem ze… Zobrazit více

Jednou večer jsem se procházela po mé rozrustající se vesnici a začalo pršet. Byla jsem ráda, protože jinak byla hrozné dusno. Začala jsem utíkat, abych vyšla na nejvyšší možné místo, abych co nejvíc zmokla. V tom jsem uslyšela křik. Byl to ostrý nepříjemný zvuk, až mě z toho rozbolely uši. Přikrčila jsem se na zemi a pevně zavřela oči, doufala jsem, že ten zvuk přestane...ale stalo se něco lepšího. Změnil se v nááádhernou hudbu, jako by zpívali andělé. Pomalu jsem otevřela oči a vzhlédla k nebi. Byla tam ta nejkrásnější a největší a nejbarevnější duha, jakou jsem kdy viděla. Vstala jsem ze země a koukala na tu nádheru.
Přistoupil ke mě, podal mi ruku a usmál se tím nejhezčím úsměvěm, který mi dodával naději. Chytla jsem ho za ruku a prošli jsme se po tom zázraku zvaném DUHA. Nemělo to nikdy zkončit. Ale najednou.......
....... jsem se probudila.

Věřte mi, BŮH EXISTUJE. Ať si říká kdo chce co chce.

Napsat komentář »

Zdravý a krásný člověk je ten, kdo dokáže rozdávat radost a porozumění. ♥

Napsat komentář »

příští víkend jedu na VÍKEND RODIN s naší farností Moravany+Nebovidy. Docela se těším. A není to jen kvůli tomu, že mě rodiče omluví v pondělí ze školy :D... teda možná :D :)

Napsat komentář »

To volno teď, ty dva dny kdy jsou přímačky je super, ale co mám doma dělat? :D

Napsat komentář »

Ahoj Lidičky :)
jsou Velikonoce, což je krásné, ale už méně krásná je ta tradice... mrskání? Že budeme zdravé, holky???? No nevím, jak je to u Vás, ale mě dneska pěkných pár kluků vymrskalo a dostala jsem rýmu.. :/ :D A vůůůbec to nesouvisí s tím, že chodím celý den bosá.. ;)

Napsat komentář »

Lidi, tak si tak hraju Solitaire a najednou mě napadlo, že mě to až nějak moc baví.... hm.. není to hazard? :D :D

Napsat komentář »

Ahoj, zrovna včera jsem se zúčastnila sluníčkového dne a prodávala magnetky na pomoc dětem v pěstounských rodinách :) Celý den jsem chodila po Brně a docela hafec mě bolely nohy, jako snad ještě nikdy. Když jsem na to večer nadávala, tak jsem si uvědomila, že jsem to dělala pro dobrou věc a hned mi bylo líp. Taková malá oběť za dobrou věc je v pohodě :) Taky jsem poznala, že Anička je nejhodnější a nejštědřejší člověk, jakého jsem potkala :) ♥ Děkuju Ani za pomoc :)

Anna Rotreklová (TkAniccka)

Baru su ráda, že sem pohla pomoct a pokecat si. Moc sem si to užila. :-) A s tou chválou to nepřeháněj... :-D

Zobrazit 1 komentář »

Tak: konečně mám signály. Už mi přišlo, že se všude mluví až moc o facebooku a to je docela nuda.

Napsat komentář »

Říkají o ní

Anna Rotreklová (TkAniccka) říká o ní:
Barča, človíček pro každou srandu s dobrým srdcem.. :-)
sauleska říká o ní:
Barča je moc sympatická a usměvavá holka!! Jsem ráda, že tě znám ;o)