Bakki

Bakki / Kristýna Cecílie Hromádková

Svobodná
Latroj

Ahoj.
Kdo je autorem textů této křížové cesty?
»" Stojí tam mlčky ani nehlesne, určitě si je vědom svých chyb a svého provinění..." «
Myslím si, že tato věta není šťastně (správně) napsána.
Vždyť třeba:
1. Petrův 1,19
nýbrž převzácnou krví Kristovou. On jako beránek bez vady a bez poskvrny (http://www.biblenet.cz/b/Pet1/1#v19)
​​1. Petrův 2,22
On ‚hříchu neučinil a v jeho ústech nebyla nalezena lest‘. (http://www.biblenet.cz/b/Pet1/2#v22) ​
Židům 7,26
To je ten velekněz, jakého jsme potřebovali: svatý, nevinný, neposkvrněný, oddělený od hříšníků a vyvýšený nad nebesa, ​ (http://www.biblenet.cz/b/Heb/7#v26)​
...a tak dále.
​Má-li tato věta vyjadřovat (mylné) smýšlení těch, kteří Ježíše odsuzují​ a posílají na smrt, mělo by to tam být napsané. Tři tečky nejsou vhodným zakončením této věty.

Bakki

Ahoj.
To, co jsi/ jste popsal, je myšlenka autorova.
Autor textů této Křížové cesty je totiž "Vrahem Ježíše Krista" a tato slova, které jsi/ jste použil jsou právě slova, myšlenkou autorova.
Jak později čtenáři pochopí, autor je totiž nejdříve šťasten, že Ježíš je odsouzen, ale později si uvědomí, že je to doopravdy Syn Boží.
Snad mi rozumíš/rozumíte :D
Ale děkuji za názor :D

Zobrazit 2 komentáře »

Dokážete si vůbec představit,jak nás On miluje?! Já ne,páč když nad tím tak přemýšlím,jsem to jà,kdo Ho mlátí,kdo Mu ubližuje,kdo Ho kope a plive na Něho a nakonec Ho ukřižuje. A On? On mi odpouští i Jeho vraždu. Miluje mě láskou,jež nezná hranice...To je prostě hustýý!
Pane,smiluj se nade mnou,prosim :'(.

jjkohoutek

Tak se obrať a nedělej to.

Zobrazit 1 komentář »

Pratele,kamaradi, chtely bychom i vas pozvat e modlitbe za ty,kteri Krista neznaji a tudiz nemohou spravne pochopit pravy smysl zivota. Za kazdou modlitbu Pan Buh zaplat. Kazda modlitba je DULEZITA! Kdo souhlasi--LIKE. S Monika Vohankova

Napsat komentář »

Vim,ze jsem to mela pochopit uz davno.Teoreticky jsem to chapala,ale praxe mi chybela.Az ted...Podstata krestana je pomahat bez odplaty a cekani pomoci od druheho.Jeden clovek o neco pozada a my mu vyhovime.Kdyz od sameho cloveka potrebuju pomoct ja,tak mam hledat pomoc u jinych. Pocholila jsem to a odevzdavam to Jemu.

Bakki

jestli mi teda rozumite jak to myslim ;-)

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o ní

Eliška Kalová říká o ní:
:D sestra !!