18. ročník AKADEMICKÝCH TÝDNŮ

sobota, 26. července 2008   do   pátek, 8. srpna 2008
Nové Město nad Metují
Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na

18. ročník AKADEMICKÝCH TÝDNŮ v termínu 26.7. - 8.8. 2008
v Novém Městě nad Metují

Co to jsou...
„Akademické týdny“ – čtrnáctidenní kulturně vzdělávací setkání pořádané každý rok na přelomu července a srpna, otevřené všem, kdo nejsou lhostejní ke svému okolí ani k sobě.
  Poutavou formou je na něm posluchačům zprostředkován odborný pohled na nejrůznější témata z psychologie, filozofie, historie a přírodních věd. Posluchači mají také široký prostor pro diskusi.
  Součástí programu jsou i koncerty, celodenní výlet za poznáním a večerní posezení u ohně.
  Celá akce probíhá venku pod širým nebem, na louce obklopené lesy. Pouze v případě nepříznivého počasí probíhají přednášky v hale.
  Přednášky jsou nahrávány a již na místě (zhruba během dalšího dne) je možné si je zakoupit na CD nebo MC. K nahrávkám je též přístup přes internetové stránky (viz. níže).

Místem konání 18. AT je opět Pavlátova louka u Nového Města n.Met. Cesta k areálu bude značena šipkami jako každý rok. Na požádání budou k autobusovému i vlakovému nádraží přistavena auta s označením „AT“.

Program akce, ceny a další podrobnosti naleznete na
http://www.akademicketydny.infoPodrobnosti
Vložil: Jorik
Vloženo: 9. 5. 2008

PS: Snad p. Zatloukal promine, ale měl tam loni velice pěknou přednášku v programu krásně nadepsanou: Zatloukal, mládež na hraně :-) :-) :-)

Napsat komentář »

Vítám všechny v diskuzi k AT. Ač s organizátorským týmem nemám společného víc než jen pár týdnů prožitých na Pavlátově louce na AT, rád Vám povím vše co vím z pohledu účastníka.
Na AT je super, že se tam setkáte s věřícími z různých církví, ale i nevěřícími. S celou škálou generací od miminek až po staré lidi. Navíc je tam krásná příroda a i když vám tam nebudou některé přednášky vyhovovat, v pekle si zábavy užijete až až :o) (pro neznalé, Peklo je část údolí řeky Metuje mezi Nováčem a Náchodem).

Napsat komentář »

vytvořil akci.

Napsat komentář »