Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Arcidiecéze pražská

Lidé vyznávající víru podle Římskokatolické církve, kteří patří do Arcidiecéze pražské. Jako rozcestník můžeš použít seznam společenství v pravém menu a nebo se také podívat na oficiální web na www.apha.cz Více o společenství »

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Dotazník jsem vytvořila kvůli celoroční práci na zeměpis. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

kamik
– upraveno

AHOJ. Možná to sem nepatří, ale přesto to zkusím.
Neznal by tu, prosím, někdo někoho, kdo má možnost (a hlavně prostor) ubytovat na 1 noc 2 lidi v Praze?? Pozn.: 27.10. - 28.10.

Elinka-s

Ahoj, neví někdo o nějakém společenství (v Praze) pro středoškoláky? Věk tak 15+ Nebo příprava na biřmování...

dromedar Ve věku 15+ na Signálech skoro nikdo není, takže osobní doporučení tu nemá kdo dát a něco si vygooglit můžete sama.

Ještě mě napadá takový podvratný nápad: paulínky mají knihkupectví v centru a nic jim neuteče, tak by možná mohla něco doporučit @Neposeda, když jí zkusíte napsat.

David Šmíd (ForrestG)

Ahoj, nevíte prosím někdo o nějakém šikovném zedníkovi z Prahy?

KMirjam Na řemeslníky v Praze hlavně pozor. Špatné zkušenosti. Důvěřuj, ale prověřuj.

Inigo

zdravím srdečně z brandýské fary.
Josef Hurt

PavlínaMarieJustina

Hallo, ich suche jemanden aus der deutschsprachigen katholischen Pfarrei Prag zur Rederei im Deutsch. Danke. :)

JardaNezbeda

kdyby nějaká farnost nabízela k půjčení party stany (s podlážkou), prosím o zprávu

fanex

Nabízíme volné termíny na faře o prázdninách 2016:
16. - 23. července/týden
23. - 30. července/týden
20. - 22. srpna/3 dny
27. - 1. září/6 dní

web: www.faravelkyujezd.wz.cz

PavlínaMarieJustina

Ahoj, jsem katolička z Římskokatolické farnosti Kyje a Černý Most na Praze 14. Ráda bych poznala nějaké lidi s tělesným postižením z této části Prahy, kteří jsou věřící nebo hledají víru a případně uvažují o křtu. Právě na Praze 14 bydlí největší počet lidí s handicapem z celého hlavního města a jsem přesvědčena o tom, že mnoho z nich víru skutečně hledá. Zaráží mě proto, že mnoho hledačů tohoto typu na Kyjské faře moc nevídám a v Katolické Oáze na Černáku taktéž ne. Prosím, je-li zde někdo takový z našeho sídliště, kdo hledá duchovní podporu, ozvěte se mi. Dík moc. Pavlína.

Zdenicka2307

Milí věřící, ráda bych se zeptala na nějakou společenskou akci, kde se mohou mladí věřící katolíci vážně seznámit :-) Ráda bych totiž pomohla své věřící kamarádce. Děkuji. :-)