AniTak

AniTak / Anita Kalinová / 31 let

Svobodná

Jeden článek od renomovaného českého filosofa Jiřího Fuchse

Petice proti plné registraci Ústředí muslimských obcí, kdo uzná za vhodné, ať podepíše, kdo nikoli, ať nechá být. (sama nejsem 100% přesvědčena, ale přesto jsem podepsala)

http://www.petice24.com/ustredi_muslimskych_obci

AniTak

odečetli z průměrné porodnosti katol. žen řádové sestřičky? asi ne

ToB

Právě že vymřeme. Pro zachování populace je potřeba 2,1 dítě na ženu. Katolické ženy jich mají 1,84, takže vymíráme všichni bez ohledu na vyznání...

Adash - skvělí, úžasní, super, miluju je :-) Hned mi to zvedne náladu

http://www.youtube.com/watch?v=c_Hj7LHj6ag

Po pěti letech nastal čas, trochu to tu provětrat - hlavně změnit profil. fotku, ta opravdu nebyla už moc aktuální :-( , upravit informace a přidat nová alba, třeba z letošních prázdnin v Římě viz profilovka Fontána di Trevi. (To mi pěkně začíná nový rok :-)

Přátelé, nechcete jet na K-ples do Nového Města n. Metují? Jedu autem z HK přes Černilov a mám ještě 1 místo volné (popř. 2, kdy jste se chtěli mačkat)

Konečně mám pokoj a můžu slavit :-)

Straší mě státnice za rohem, už 18.5. Nééé

LukasJan

Jóóóóóó :-)

Pravidla statusu:* Vem nejbližší knížku. Hned.* Nalistuj stránku 56.* Najdi pátou větu.* Napiš si tuto větu do statusu.*Zkopíruj tyhle instrukce jako komentář ke své větě.*Nevybírej svoji nejoblíbenější nebo nejzajímavější knihu, ale tu co je nejblíž.: ÚDAJE O SEBEZAŘAZENÍ DOMÁCNOSTÍ DO HIERARCHICKY USPOŘÁDANÝCH VRSTEV MAJÍ V TOMTO KONTEXTU ZA CÍL OVĚŘIT VHODNOST ČI VALIDITU ZVOLENÉ KATEGORIZACE ÚPLNÝCH RODINNÝCH DOMÁCNOSTÍ A PODAT INFORMACI UMOŽŇUJÍCÍ ROZKRÝT ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ MÍRU SPOLEČENSKÝCH NEROVNOSTÍ, TAK JAK JSOU REFLEKTOVÁNY V DANÉ ČÁSTI POPULACE.

Říkají o ní

Anežka-ND říká o ní:
Občas ji potkávám v Hradci a teď i na Signálech...
magenta říká o ní:
smaž ten šoušenk!!!
Míla-M říká o ní:
První vysokoškolák na spolču, jinak suprová osoba :-)
MarušKali říká o ní:
Anička - kozí nožička:-) he