Anilvap06

Anilvap06 / Pavlína Janečková

Vdaná s joj

Snižme spotřebu zemního plynu. Bojujme u kamínek a krbů za svobodu Ukrajiny. Ti, kteří nemáte tuto možnost, tak snižte spotřebu tepla. Nastavte nižší teplotu doma, v kanceláři... 2/3 spotřeby plynu, ať v domácnostech, nebo v průmyslu souvisí s vytápěním. Peníze za naše tepelné pohodlí financují válečnou mašinerii na Ukrajině. Politici se bojí odstřihnout Evropu od ruského plynu, který tvoří 32% spotřeby. Udělejme to my sami!
Sdílejte!

Napsat komentář »

Zdravím, dnes se chystáme na dovolenou do Chorvatska a pojedeme autem! Prosím o modlitbu, ať to ve zdraví zvládneme a vrátíme se i šťastně domů!

Napsat komentář »

Prosím všechny o modlitbu za dívku Esterku s cystickou fibrózou. Je na tom hodně špatně. Čeká na retransplantaci plic a jater. Bohužel její stav je tak vážný, že je nyní v umělém spánku na plicní ventilaci,aby nabrala síly než se najde vhodný dárce!

Anilvap06

Bohužel, Esterka svůj boj dneska prohrála! Díky za modlitby!

Zobrazit 1 komentář »

Prosím všechny o modlitbu za jednu CFfačku(cystická fibroza), které právě transplantují nové plíce.

– upraveno
Napsat komentář »
Farmy

Také mi přijde, že s čím "větší" věcí a většími obavami člověk přijde ke sv. smíření, tím intenzivněji pak pocítí Boží milosrdenství :)

Zobrazit 1 komentář »
Petr Steinbauer (PetrST)

Držím palce a díky za osvětu :-)

KMirjam

Jste úžasná.- Také se v životě potýkám s mnoha nemocemi a jsem v invalidním důchodu. Myslím tedy, že vám rozumím. Ano, naše nemoci jsou součástí nás samých. A pokud třeba máme tak kruté bolesti (jakože je mívám), že znemožní soustředit se na cokoli, dokonce i na modlitbu, zbývá tu ještě vždycky cesta přijetí a odevzdání. Je skvělé, že nás Bůh má rád a že nás neopouští. Život i s nemocemi a nejrůznějšími omezeními, které máme, je veliký dar, a velikou příležitostí. Jedinečnou a jedinou. Žijme dokud je čas,žijme dokud jsme zde. - Moc na vás myslím., držte se.. +

Anilvap06

Díky :) budu tady toho psát více, jak mi to čas a Peťánek dovolí.

Heléné

Děkuju za článek, člověk alespoň ví, co to všechno obnáší...těším se na další článek, jak ses vžila do nové role-maminky ;-)

mklopa

Hodne stesti :)

Zobrazit 5 komentářů »