Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Android

Máš chytrý telefon s Androidem a hledáš do něj šikovné aplikace? Potřebuješ radu, pomoc, nebo naopak můžeš nabídnout svoje zkušenosti? Staň se členem společenství a zapoj se! Více o společenství »

Klotylda, AdalbertusMalleus, PetrST, Václav Vacek, JiridloAA, on-dra Klotylda, AdalbertusMalleus a 4 další se stali členy společenství Android.
PetrST

Začal jsem používat Signal Private Messenger. Doporučuji.

PetrST

Při pořizování nového smartphonu s Androud OS pozor na Google Play Marketplace, který se tváří jako oficiální balíky aplikací Google Apps.

PetrST

Pokud používáte Gboard (mobilní klávesnici od Google) v některých online podporovaných aplikacích (namátkově Messenger, Chrome) se Vám zatrhavají pravopisné chyby.

PetrST

Dnes se mi na mobilním zař. (Android 7.0) "zasekl" sítí poskytnutý čas na dobu 13 minut. Problém vyřešila přeměna formátu času z 24h na 12h a zpět.

Honyczek Zaseknutý čas jsem naposledy viděl ve Windows 10, v Androidu 7.0 s tím problém nemám.

PetrST
– upraveno

Aktuálně mám "v době testování" app Level Up Life (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lvluplife.lvluplife) App je ve stylu RPG hry - po splnění jednotlivých úkolů získáte "skills & XP". Tím pak posouváte Vaši postavu do další úrovně. Celá hra se odehrává v reálném životě - musíte napsat, co reálného jste udělali a poté se vám přičtou skills & XP.

Do alba jsem přidal pár screenů:
https://www.signaly.cz/fotky/72213

PetrST
– upraveno

Doporučím k používání @app-izidoor. Má super widget na plochu s citátem na den. Citáty na den si můžete i přidat do svých oblíbených (ale nezálohují se - při výměně telefonu se smažou :/).
Oblíbené citáty si můžete přidat (přepsat :D) na nástěnku společenství ;-)

Honyczek

Pro četbu aktuálních mešních textů doporučuji Misál na rok 2017/2018 https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.liturgie.MisalNaPrazdniny.

ObiSkyWalker Já doporučuji stránky http://www.liturgie.cz

Honyczek Stránky Liturgie.cz jsou zdrojem pro tuto aplikaci. Mají i starší aplikaci Liturgie.

Honyczek aktualizoval to, co říkají o společenství Android.
ObiSkyWalker

Zpovědní zrcadlo pro (chytré) mobilní telefony

ObiSkyWalker

Určitě to znáte – občas potřebujete jít ke zpovědi a zrovna nemáte po ruce žádné zpovědní zrcadlo, které by Vám se zpytováním pomohlo. A jelikož mobilní telefon s sebou nosíte téměr neustále, je výhodné mít zpovědní zrcadlo právě na něm. Kvůli tomu…

Honyczek Dneska už je zrcadlo součástí Kancionálu pro Android. Ale nějaké udělátko by se ještě mohlo objevit. Není už?

ObiSkyWalker @Honyczek: Jaké udělátko máš na mysli?

Honyczek Aplikace pro přípravu na zpověď. Viz komentáře článku.

ObiSkyWalker Našel jsem akorát nějakou slovenskou verzi, ale nevypadá nijak špatně - https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.wivana.zrkadlo Já zatím nic nechystám.

Honyczek Pod heslem confession jsem taky pár našel, např. https://play.google.com/store/apps/details?id=catholic.confessionguide Ale zatím jsem žádnou z nich nepoužil.

ObiSkyWalker

Tak mi signály.cz napsali, že to tady prý tleje (= žádná aktivita po tři měsíce). Co s tím uděláme? :-)

Jan Škrášek Nič.

Petr Parolek

ahoj, není tu nějaký programátor prosím? Potřeboval bych poradit při vývoji aplikace.