AlenaS

AlenaS

SPORTOVNĚ ZALOŽENÍ MUŽI, POZOR! Pro vyrovnání stavu (♀/♂) v seznamovací části pobytu hledáme muže na úrovni v ideálním věkovém rozmezí 25 - 45 let (odkudkoliv), kteří jsou ROZUMNĚ VĚŘÍCÍ, SLUŠNÍ A MAJÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM SEZNÁMIT SE S PŘÍPADNOU ŽIVOTNÍ PARTNERKOU, na akci Poznejte se na požitkové turistice v Dolomitech s odjezdem 04. 07. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova@seznam.cz . Kdo váhá, nenachází! ...Přirozeně neodmítneme ani ev. zájemkyně z řad žen. ;-)

===== SPORTOVNĚ ZALOŽENÉ ŽENY, POZOR! ===== Pro vyrovnání stavu (♀/♂) v seznamovací části pobytu hledáme 1 – 2 ženy na úrovni v ideálním věkovém rozmezí 25 - 40 let (odkudkoliv), které jsou ROZUMNĚ VĚŘÍCÍ, SLUŠNÉ A MAJÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM SEZNÁMIT SE S PŘÍPADNÝM ŽIVOTNÍM PARTNEREM, na lyžovačku v Brentských Dolomitech s odjezdem 27. 02. Pro více info pište na adresu: alena-smejkalova@seznam.cz. Kdo váhá, nenachází! ;-)

Napsat komentář »

NA LYŽE DO BRENTSKÝCH DOLOMIT v termínu 27. 02. - 05. 03. 2015! Každoroční přátelské setkání milovníků zimních sportů, kteří jsou rádi aktivní, ale současně preferují dovolenou opravdu na úrovni. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi, ale hlavně 5 dnů bezva sjezdování uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Doprava autobusem zn. Mercedes, 5 nocí v ***hotelu se super polopenzí, neomezený vstup do wellness centra. Pro více informací pište na e-mail (alena-smejkalova@seznam.cz). Pozvánka platí pro celou republiku, včetně hostů ze… Zobrazit více

NA LYŽE DO BRENTSKÝCH DOLOMIT v termínu 27. 02. - 05. 03. 2015! Každoroční přátelské setkání milovníků zimních sportů, kteří jsou rádi aktivní, ale současně preferují dovolenou opravdu na úrovni. Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi, ale hlavně 5 dnů bezva sjezdování uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Doprava autobusem zn. Mercedes, 5 nocí v ***hotelu se super polopenzí, neomezený vstup do wellness centra. Pro více informací pište na e-mail (alena-smejkalova@seznam.cz). Pozvánka platí pro celou republiku, včetně hostů ze Slovenska. Nástupní místa v Čechách i na Moravě.

Napsat komentář »

Pro vyrovnání stavu (♀/♂) hledáme ještě minimálně tři aktivní muže v ideálním věkovém rozmezí 25 - 40 let (odkudkoliv), kteří jsou ROZUMNĚ VĚŘÍCÍ, SLUŠNÍ A MAJÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM SEZNÁMIT SE S PŘÍPADNOU ŽIVOTNÍ PARTNERKOU, na akci>Poznejte se na požitkové turistice v Dolomitech> (pro více info piš na alena-smejkalova@seznam.cz). Kdo váhá, nenachází! ;-) Samozřejmě se mohou přidávat i ženy, nebude-li jim vadit, že (možná) budou v mírné převaze. ;-)

Napsat komentář »