aldarin

aldarin / Josef Vacek / 33 let

Terezie Friedová (TereziaOK)

Velký díky! Naprosto souhlasím, viděla jsem jen pár dílů a bylo to pro mě opravdu nechutné, jak to popisuješ, tak opravdu netoužím tento seriál, či knihy číst, přiznávám, že sílu na to nemám, možná někdo ano. Jsem generací Harryho Pottera, proti kterému se před víc jak 10 lety zvedaly vlny odporu, ale Harry Potter je příběh, kde vítězí láska a obětování se pro druhé...tady je na místě opravdu mluvit o hrozbě působení zla skrz nejpopulárnější seriál dnešního filmového světa....

Michal Martinka (Sokolík)

Tento článek mě dostal. Souhlasím s tebou. Když se někde v seriálu objevilo dobro nebo alespoň pokus o něj Edard Stark či jeho syn Rob tak to s nima dopadlo blbě. Není divu. Ani Jon nedopadne dobře. Opravdu díky za poučný článek. Já se na to díval jako na kvalitní fantasy seriál. Po tomto člení na další sérii chuť nemám. Díky.

aldarin

Děkuji. :) Potěšilo mě, že se na to díváte podobně. Přijde mi, že je tak nějak dnes potřeba poukazovat na to, jak se věci mají(pokud to vidíme), když obecné povědomí o dobru a správnosti je takové zředěné. Jsem rád, že se pořád najdou lidé, kterým to není jedno. Hlavně kvůli lidem, kterým to jedno je.

Zobrazit 3 komentáře »

Pán dá požehnání a pokoj svému lidu...

Napsat komentář »
barikamohammed

Dobrý den, My Dear,
Mé jméno je slečna Barika Mohammed, vysoký dobře vypadající mladá holka, tak krásné a péči s dobrým porozuměním, veletrh v pleti, péče s dobrou sdílení, honesty.I viděl váš profil zde, které mě zajímá hodně a já jsem se rozhodl kontaktovat you.I opravdu chci mít dobré přátelství s vámi, i když jste se oženil můžeme být přátelé, mám důvod výběru vás jako svého přítele, prosím, pokud chcete vědět, more.Please kontaktujte mě přes tento můj e-mailovou adresu (barikamohammed52 @ hotmail.com) Musíme si promluvit a znát své vlastní více, a stejně tak sdílet obrázky na každý other.hope slyšet od vás. Prosím, odpovězte mi na mou e-mailovou adresu ([email protected]) Tvůj nový kamarád slečna Barika, Děkuji.

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

Terunka říká o něm:
umí nejlíp napodobit Big Brothera a jeho: "Good morning, world youth day pilgrims"...to jdu vždycky do kolen :DD
Akrabka říká o něm:
Díky Pepo, díky Tobě jsem povýšila do šlechtického stavu :) jsem Tvým dlužníkem :))
Janko říká o něm:
dost pohodovy chalan :)
MalýJohn říká o něm:
Bratr Dodo z WYD SYD
Kesu říká o něm:
velice nadaný KaPří fotograf:-)