Albericesetkani

Albericesetkani / Ivana Živnůstková

V čase podzimních školních prázdnin 26. října – 29.října se uskuteční 2. turnus Expedice Krakonoš. Komu nevyhovuje termín první expedice, nebo chce přijet na obě (na každou s jiným dítětem?!) má skvělou možnost využít tento podzimní termín!

Zvema vás tímto na výpravu do "Krakonošova království", kde bude příležitost k prožívání dobrodružných a objevitelských zážitků pro otce se svými dětmi a ve společenství dalších přátel. Akce je určená zejména otcům s dětmi ve věku cca 6-11 let.
https://www.setkani.org/alberice/akce/5666

Napsat komentář »

Přátelé, objevitelé a průzkumníci!
Zveme vás i letos 28.září – 1. října na výpravu do "Krakonošova království", kde bude i tentokrát příležitost k prožívání dobrodružných a objevitelských zážitků pro otce se svými dětmi a ve společenství dalších přátel. Akce je určená zejména otcům s dětmi ve věku cca 6-11 let.

Je to příležitost být na chvilku sám klukem a současně být naplno tátou. Prožít intenzivně dva dny se svými dětmi ve společenství jiných skvělých otců a dětí. Posílit vztahy a prožít chvíle, na které většina dětí (někdy i otců) nezapomíná.
https://www.setkani.org/alberice/akce/5665

Napsat komentář »

Podívejte se na tvorbu malířky, restaurátorky a výtvarnice Jany, která také bude s námi v září v Domě setkání a provede nás víkendem Roucho svaté Veroniky.

//obraz-y.webnode.cz/#!http://obraz-y.webnode.cz/#!

Napsat komentář »

Víte jakou symbolickou řečí jsou psány ikony? Chcete znát řeč ikon? Objevit jejich duchovní hloubku. Nahlédnout do souvislosti ikon s Písmem a nejstaršími křesťanskými prameny?
Ženy přijeďte v září do Domu setkání načerpat na tvůrčí víkend Roucho svaté Veroniky. Štěpánka nám otevře okno do nebe.
http://www.ikony-karlova.cz/

Napsat komentář »

10.11.-12.11.2017
Víkendová školu bubnování s workshopem afrických tanců. Víkendem nás budou provázet manželé Ondřej a Klaudie Henžlíkovi /www.tiditade.cz/. Čeká nás strhující zážitek, sjednocení v jednom rytmu nás posune do zvláštního pocitu vnitřního uvolnění. Přijeďte si odpočinout a zažít víkend v duchu afrických rytmů.
/www.setkani.org/alberice/akce/5664

Napsat komentář »
Napsat komentář »

29.7.- 5.8. TÁBOR RODIN Albeřice
srdečně vás zveme i letos na dovolenou rodin do Krkonoš. Nabízíme možnost strávit týden s vašimi rodinami v příjemném prostředí přátel a krásné horské přírody. Program bude částečně volný, individuální podle vaší volby a částečně prokládaný hrami, soutěžemi, dobrodružnými „expedicemi“ za poznáním, tvořením z přírodních i dovezených materiálů, povídáním u ohně, zpěvem, modlitbou a vším co dokážeme společně připravit. www.setkani.org

Napsat komentář »