Akce
Březen
28. – 29. 3.
Nový Jičín
Nový Jičín
Noční křížová cesta
28. – 31. 3.
Rajnochovice
Rajnochovice
Velikonoce v Rajnochovicích
Osová Bítýška
Osová Bítýška
Velikonoce na MAMRE
Osová Bítýška
Osová Bítýška
Velikonoce na DCŽM Mamre
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
Veľkonočné Trojdnie pre slobodných v CBM v Smižanoch
28. 3. – 1. 4.
Slavonice
Slavonice
Velikonoce
27. 3. – 1. 4.
Jedlová
Jedlová
Velikonoce na Vesmíru
27. 3. – 2. 4.
Općina Čitluk
Općina Čitluk
Veľkonočná púť slobodných do Medžugoria
29. 3.
pá
Praha
Praha
Na zemi se rozhostilo veliké ticho
Duben
3. 4.
st
Brno
Brno
Worship Night Brno
4. 4.
čt
Olomouc
Olomouc
VKH ples Olomouc
5. 4.
pá
Praha
Praha
Ples VKH Praha
Hradec Králové
Hradec Králové
Sheep ples 2024
5. 4.
pá
Praha
Praha
Moje Sibiř | Roman Zabelov – absolventský koncert
5. – 7. 4.
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
Taneční víkend
Plzeň
Plzeň
vikend
Na 48 hodin františkánem
Praha
Praha
vikend
Ticho - gesto - slovo
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
IMAGO - být Božím obrazem
6. 4.
so
Číhošť
Číhošť
SETKÁNÍ PRO BEZDĚTNÉ MANŽELE
Olomouc
Olomouc
Děkanátní pouť - Olomouc a Přerov
Libějovice
Libějovice
Setkání s kontemplativní modlitbou v Lomci
7. 4.
ne
Žarošice
Žarošice
Večer chval s SBM v Žarošicích
Městec Králové
Městec Králové
VELIKONOČNÍ DOZVUKY - KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY
8. 4.
po
Praha
Praha
PoVyk: Večer s jezuity
8. – 12. 4.
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
POUSTEVNICKÝ POBYT
9. 4.
út
Brno
Brno
Boží rande
11. 4.
čt
Praha
Praha
Současné Slovensko
12. – 14. 4.
Čierny Balog
Čierny Balog
vikend
Godzone Kids Tour - Prešov/Bratislava
13. 4.
so
Praha
Praha
Kurz lektorů
15. 4.
po
Praha
Praha
Velikonoční koncert v kostele sv. Ignáce
Praha
Praha
Varhanní nešpory maltézských rytířů
18. 4.
čt
Praha
Praha
Asistovaná reprodukce – křesťanská etika
Praha
Praha
Konference o etice umělé inteligence
19. – 20. 4.
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
Hudební soustředění nejen pro scholy
19. – 21. 4.
Hosín
Hosín
vikend
Víkendová duchovní obnova - ZNOVU ZAKUSIT MODLITBU
Kořenov
Kořenov
vikend
Víkendovka: Cesta do Asie
Raspenava
Raspenava
vikend
Víkendovka Noemova Archa
Kroměříž
Kroměříž
vikend
Víkend pro manžele v Kroměříži
Příbram
Příbram
vikend
Víkendová velikonoční duchovní obnova s redemptoristou
20. 4.
so
České Budějovice
České Budějovice
UNITED City
Vizovice
Vizovice
Revival - Mořský svět
20. 4.
so
Olomouc
Olomouc
vikend
Workshop Udržitelný křesťan
21. 4.
ne
Zbýšov
Zbýšov
Večer chval s SBM ve Zbýšově
26. – 28. 4.
Horní Blatná
Horní Blatná
vikend
S tebou mě baví svět: Víkend pro tátu a dceru
Praha
Praha
vikend
Duchovní obnova pro manžele a snoubence
27. 4.
so
Rajhrad
Rajhrad
Diecézní ministrantská pouť
Květen
9. – 12. 5.
Velehrad
Velehrad
Studentský Velehrad
10. – 12. 5.
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
Otevřený Přístav
11. 5.
so
České Budějovice
České Budějovice
Wakeup festival
13. – 16. 5.
Janské Lázně
Janské Lázně
MÁJOVÁ DUCHOVNÍ OBNOVA V KRKONOŠÍCH S P. JIŘÍM VOJTĚCHEM ČERNÝM
17. – 19. 5.
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
PředQUOPuťák
Rajnochovice
Rajnochovice
vikend
Letnice s řeholníky
Čachrov
Čachrov
vikend
Víkend pro matku a dceru (12–18 let)
Praha
Praha
Ikonopisecký seminář "Svatý Metoděj"
18. 5.
so
Brno
Brno
Full of Life
Třebíč
Třebíč
Diecézní setkání mládeže 2024 Třebíč
18. – 20. 5.
Chartres
Chartres
Pouť do Chartres
19. – 23. 5.
Libějovice
Libějovice
EXERCICIE PRO SENIORY S PATEREM JANEM TURKEM
24. 5.
pá
Písek
Písek
Večer chval v Písku
Červen
8. – 12. 6.
Litmanová
Litmanová
POUTNĚ-POZNÁVACÍ A ODPOČINKOVÝ NA SLOVENSKO
14. – 16. 6.
Hosín
Hosín
vikend
Víkendová duchovní obnova - ZNOVU ZAKUSIT MODLITBU
19. – 26. 6.
Ballynamona ED
Ballynamona ED
MIMOŘÁDNÝ ZÁJEZD DO IRSKA A SEVERNÍHO IRSKA - Královéhradecká diecéze
28. 6. – 13. 7.
Záblatí
Záblatí
Tábor Lásky hrad
29. 6. – 6. 7.
Sella Giudicarie
Sella Giudicarie
DOLOMITY 2024: ZÁŽITKOVÁ TURISTIKA V OBLASTI BRENTA A LAGO DI GARDA IV
Červenec
1. – 6. 7.
Libějovice
Libějovice
KONTEMPLATIVNÍ EXERCICIE
7. – 12. 7.
Čachrov
Čachrov
Koločava - letní rodinná dovolená na kolech
8. – 12. 7.
Kroměříž
Kroměříž
Čechy po stopách svatých
10. – 14. 7.
Brno
Brno
Katolická charismatická konference
13. – 20. 7.
Smilovice
Smilovice
Xcamp
14. – 20. 7.
Jedlová
Jedlová
Tábor mikulovského děkanátu
15. – 19. 7.
Strážov
Strážov
Farní příměstský tábor ve Strážově
15. – 21. 7.
Rajnochovice
Rajnochovice
Lano 2024
19. – 30. 7.
Sedliacka Dubová
Sedliacka Dubová
DUBOVA COLONORUM - záchrana zříceniny středověkého kostela aneb letní akce pro mladé od 18 let
21. – 27. 7.
Ktiš
Ktiš
ENTERjunior
21. – 28. 7.
Kořenov
Kořenov
Teen Tábor
27. 7.
so
Javorník
Javorník
NG Fest
28. 7. – 3. 8.
Kostelní Vydří
Kostelní Vydří
JUMP ML
Čachrov
Čachrov
ÚLeT - prázdninové setkání pro mladé
28. 7. – 7. 8.
Králíky
Králíky
Taxiway camp
29. 7. – 4. 8.
Ktiš
Ktiš
ENTERcamp
29. 7. – 7. 8.
Općina Čitluk
Općina Čitluk
Mladifest Medjugorje
Srpen
1. – 3. 8.
Kráľova Lehota
Kráľova Lehota
CampFest
4. – 10. 8.
Králíky
Králíky
Runway Camp
5. – 8. 8.
Ktiš
Ktiš
ENTERplus
5. – 9. 8.
Libějovice
Libějovice
DUCHOVNÍ POBYT A OBNOVA S PETREM BENEŠEM LITERATURA A DUCHOVNÍ ŽIVOT
5. – 11. 8.
Kostelní Vydří
Kostelní Vydří
JUMP XL
11. – 17. 8.
Čachrov
Čachrov
Komunio - Letní škola: Co je člověk?
12. – 17. 8.
Kroměříž
Kroměříž
Celostátní setkání animátorů
18. – 21. 8.
Libějovice
Libějovice
KRÁTKÉ EXERCICIE PRO KAŽDÉHO KŘEST V KAŽDODENNOSTI
22. – 24. 8.
Vsetín
Vsetín
Festival UNITED
Září
7. – 14. 9.
Sella Giudicarie
Sella Giudicarie
DOLOMITY 2024: ZÁŽITKOVÁ TURISTIKA V OBLASTI BRENTA A LAGO DI GARDA IV
12. – 15. 9.
Telč
Telč
Festival dobrovolnictví DORT aneb Oslav s námi 50 let HB
15. – 20. 9.
Libějovice
Libějovice
IGNACIÁNSKÉ EXERCICIE: USPOŘÁDEJ SI ŽIVOT
23. – 27. 9.
Libějovice
Libějovice
EXERCICIE PRO KAŽDÉHO: HUDBA JAKO EPIFANIE