Březen

1. 10. – 30. 6. Příprava na biřmování
Kořenov
17. 2. – 31. 3. 40 dní duchovní obnovy podle Ricka Warrena
Praha
24. 2. – 5. 5. Radost evangelia pro mladé
Plzeň
27. 2. – 1. 3. Duchovní cvičení s P. Marianem Kuffou
Kroměříž
27. 2. – 1. 3. Postní duchovní obnova pro mladé do 30 let
Břežany
27. 2. – 1. 3. Postní duchovní obnova pro mládež s P. Vlastimilem Kadlecem, OMI
Plzeň
27. 2. – 1. 3. VIR - postní duchovní obnova 2015
Olomouc
1. 3. – 1. 3. Mše svatá za arcibiskupa Róberta Bezáka
Velehrad
2. 3. – 2. 3. Večer chval a modlitby
Velehrad
3. 3. – 3. 3. Postní duchovní obnova
Hať
3. 3. – 3. 3. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
5. 3. – 28. 3. Téma Jakubskej cesty v pôste
6. 3. Studentská mše svatá
Vlčnov
6. 3. – 6. 3. Postní noční bdění
Frýdlant nad Ostravicí
6. 3. – 6. 3. ADORACE K PŘÍPRAVĚ NÁRODNÍHO EUCHARISTICKÉHO KONGRESU 2015
Valašské Klobouky
6. 3. – 7. 3. Postní duchovní obnova
Zábřeh
6. 3. – 8. 3. Touha po lásce - duchovní obnova
Zlín
6. 3. – 8. 3. Eucharistie a velikonoční liturgie
Dvůr Králové nad Labem
6. 3. – 8. 3. Nauka o vnitřní modlitbě sv. Terezie od Ježíše
Olomouc
7. 3. – 7. 3. Postní duchovní obnova
Pozlovice
8. 3. – 8. 3. Svědectví víry P. Antonína Šuránka
Ostrožská Lhota
10. 3. – 10. 3. Adorace s chválovými písněmi
Brno
12. 3. – 12. 3. Mše svatá za nenarozené děti
Brno
13. 3. Večer chval
Veselí nad Moravou
13. 3. – 13. 3. Svědectví sestry Vincenty
Valašské Klobouky
13. 3. – 15. 3. Postní duchovní obnova pro děvčata od 18 let
Kroměříž
13. 3. – 15. 3. Tammím - duchovní víkend mladých mužů
Praha
13. 3. – 15. 3. Abram
Praha
14. 3. – 14. 3. Duchovní vikariátní obnova pro mládež
Lomnice nad Popelkou
14. 3. – 14. 3. Děkanátní bdění
Hať
14. 3. – 14. 3. Jednodenní duchovní obnova pro mládež
Vranov
14. 3. – 15. 3. Celonoční adorace
Olbramkostel
15. 3. – 18. 3. Postní duchovní obnova
Veselí nad Moravou
18. 3. TAIZE večer
Brno
18. 3. Modlitba za mír
Brno
18. 3. – 18. 3. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
19. 3. – 19. 3. Modlitba se zpěvy Taizé
Brno
19. 3. – 4. 6. Kurz Alfa (jaro 2015)
Brno
20. 3. RockMass - rocková mše svatá
Třebíč
20. 3. Postní duchovní obnova
Dolní Lhota
20. 3. – 21. 3. Biscup - Diecézní setkání mládeže v Místku
Frýdek-Místek
20. 3. – 21. 3. Duchovní obnova
Uherský Brod
20. 3. – 21. 3. Postní duchovní obnova u minoritů s o. Vojtěchem Kodetem
Brno
20. 3. – 22. 3. Kurz NOVÝ ŽIVOT
Hať
20. 3. – 22. 3. Postní duchovní obnova na Arše
Rajnochovice
22. 3. CHVALY: Jesus Wave (Olomouc)
Olomouc
22. 3. – 22. 3. Křížová cesta pro cyklisty
Hranice
27. 3. – 27. 3. Světový den mládeže Pražské arcidiecéze (modlitba Taizé)
Praha
27. 3. – 27. 3. Tajemství velké noci - pašijové divadlo
Brno
27. 3. – 27. 3. Tajemství Velké noci- pašijové divadlo v Husovicích
Brno-Husovice