Květen

30. 9. – 30. 6. Příprava na biřmování
Příchovice
18. 10. – 30. 5. Lectio divina
Olomouc
1. 5. Pouť českoněmeckého porozumění ve Skokách
Žlutice
1. 5. P. Mgr. Vladimír Kelnar – Mariánský máj
Praha
3. 5. – 3. 5. Večer chval
Kunovice
4. 5. 1.mariánská sobota v Koclířově - hlavní host P.Elias Vella
Koclířov
4. 5. – 8. 5. Mariapoli 2013
Velehrad
5. 5. Výstava - Matka Vojtěcha - služebnice Boží
Huštěnovice
6. 5. Mše svatá s modlitbou za uzdravení s P. Anthonym
Milevsko
7. 5. Duchovní obnova s P. Anthonym v Zašové
Zašová
7. 5. Výročí posvěcení kostela Nalezní sv. Kříže
Brno
7. 5. – 7. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
8. 5. Duchovní obnova zaměřená na Eucharistii s P. Anthonym v Třebíči
Třebíč
8. 5. Mgr. Jan Cibulka – „Odsun“ Němců – strašidlo české ne-paměti (Ve středu ke Středu)
Praha
9. 5. – 9. 5. Večery chval v Liberci
Liberec
9. 5. – 11. 5. Lidové misie pro plzeňskou diecézi s P. Anthonym
Plzeň
10. 5. – 12. 5. Tři dny křesťanské spirituality s Anselmem Grünem
Brno
10. 5. – 12. 5. Abram - cyklus setkání pro děvčata hledající svou životní cestu
Praha
11. 5. – 11. 5. Duchovní obnova pro manžele
Břežany
11. 5. – 11. 5. Kněžské svěcení v Polsku!
Ołtarzew
11. 5. – 15. 5. Exercicie s P. Alešem Opatrným
Příbram
12. 5. Mše s žehnáním motorek
Náměšť na Hané
12. 5. – 16. 5. Duchovní cvičení v exercičních domě Kolín
Kolín
13. 5. Havelnice 13.5. 2013
Praha
15. 5. – 15. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
17. 5. – 19. 5. Letnice
Rajnochovice
17. 5. – 19. 5. Svatodušní obnova pro ženy od 18-25 let
Jiřetín pod Jedlovou
18. 5. SVATODUŠNÍ VIGILIE
Knínice u Boskovic
18. 5. – 18. 5. Letnice v Tuchoměřicích
Tuchoměřice
18. 5. – 18. 5. Vigílie seslání Ducha svatého
Plzeň
18. 5. – 19. 5. Celonoční sobotní bdění
Křešice
18. 5. – 19. 5. Svatodušní vigilie
Újezd u Valašských Klobouk
19. 5. Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé za doprovodu Chrámového pomocného tělesa (CHraPoT) a dobrovolníků
Brno
19. 5. Taizé v Brně na Křenové
Brno
19. 5. – 23. 5. Duchovní obnova
Kolín
21. 5. Večer chval na DCM
Plzeň
24. 5. O LÁSCE - animovaná mše na Vranově
Vranov
24. 5. – 24. 5. Zdislavické spolčo mládeže
Zdislavice
24. 5. – 24. 5. Mše svatá na ochranu nenarozeného života
Zábřeh
24. 5. – 24. 5. Noc kostelů v Kunovicích
Kunovice
25. 5. Primiční Mše svatá ve Slavkovicích
Nové Město na Moravě
27. 5. – 1. 6. Ignaciánské exercicie II.týden
Kolín
27. 5. – 1. 6. Duchovní cvičení v exercičních domě Kolín
Kolín
28. 5. Večer chval 28. května v 19:30 kostel sv. Filipa a Jakuba Zlín
Zlín
29. 5. – 29. 5. BOHOSLUŽBA VYSLÁNÍ PRVNÍ KAPLANKY ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Jestřabí v Krkonoších
30. 5. Slavnost Těla a Krve Páně
Olomouc
30. 5. – 30. 5. Slavnost Těla a Krve Páně
Praha