Květen

1. 9. – 12. 5. Písmáci
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
30. 9. – 30. 6. Příprava na biřmování
Příchovice
10. 10. – 30. 5. Růženec za svět
17. 2. – 31. 12. Signální hádě :-)
18. 2. – 25. 8. Putování na Velehrad
Velehrad
1. 3. – 28. 6. Lectio divina
Olomouc
23. 4. – 25. 6. Alfa pro mladé
Praha
28. 4. – 1. 5. Pout duvery na zemi
Lublan
28. 4. – 6. 5. Lidové misie v Nedakonicích a Kostelanech n. Moravou
Kostelany nad Moravou
1. 5. – 1. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
2. 5. – 2. 5. Filip Mana v kavárně Õde
Olomouc
4. 5. Večer chval
Velké Meziříčí
5. 5. – 5. 5. Pouť první soboty v měsíci
Mikulov
7. 5. – 7. 5. Mše sv. s modlitbou za uzdravení, P. Anthony Saji VC
Horažďovice
7. 5. – 7. 5. Večery chval v Liberci
Liberec
7. 5. – 7. 5. Modlitba TAIZÉ
České Budějovice
9. 5. – 9. 5. Mše sv. s modlitbou za uzdravení, P. Anthony Saji VC. Následuje setkání s mládeží.
Plzeň
9. 5. – 12. 5. Duchovní obnova s Pannou Marií
Kolín
10. 5. – 10. 5. Mše sv. s modlitbou za uzdravení, P. Anthony Saji VC
Sedlčany
11. 5. – 11. 5. Mše sv. s modlitbou za uzdravení, P. Anthony Saji VC
Velká Bíteš
11. 5. – 11. 5. "JEŽÍŠ JE LÁSKA"
Valašské Klobouky
11. 5. – 13. 5. Vikariátní duchovní obnova (Machov)
Machov
12. 5. Sobota se sbory
Praha
12. 5. Arcibiskupství pražské oslaví 450 let od svého obnovení
Praha
12. 5. – 12. 5. Mše sv. s modlitbou za uzdravení, P. Anthony Saji VC. Následuje setkání s mládeží.
Veselí nad Moravou
14. 5. Havelnice 14.5.2012
Praha
15. 5. Večer chval v Plzni
františkánská
15. 5. Pražské Svatojánské slavnosti
Praha
16. 5. – 16. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
18. 5. Mládežnická mše sv.
Nedašov
18. 5. 80. výročí narození Miloslava kardinála Vlka
Praha
18. 5. – 18. 5. VEČER CHVAL
Humpolec
18. 5. – 19. 5. Noc žalmů
Ostrožská Lhota
19. 5. – 19. 5. Biřmování v Benešově
Benešov
20. 5. Neděle pro dospívající
Tuchoměřice
22. 5. Slavnost sv. Rity z Cascie, přímluvkyně v "beznadějných" situacích
Brno
24. 5. – 24. 5. Večer so sestrami od o. Pia
Brno
24. 5. – 26. 5. Evropská konference Božího ohně a zázraků 2012
Praha
25. 5. – 25. 5. mše pro mládež
Valašské Klobouky
25. 5. – 25. 5. Svatební večer chval a svatební čajovna
Hluk
25. 5. – 27. 5. Letnice
Rajnochovice
26. 5. Poutní sobota
Praha
26. 5. Biřmování
Dobrá
26. 5. – 26. 5. Diecézní pouť ministrantů na Vranov
Brno
26. 5. – 26. 5. Svatodušní vigilie mladých na Svatém Kopečku
Mikulov
26. 5. – 26. 5. Vigilie slavnosti Seslání Ducha svatého
Odry
26. 5. – 27. 5. Hoř světýlko, plápolej, tupou sílu udolej:-)
Želiv
28. 5. Modlitba Taizé ve 4 dvorech
České Budějovice
28. 5. – 2. 6. Poznat, milovat a následovat Krista
Kolín
30. 5. – 19. 8. „Zázračná Madona v brněnské diecézi – Panna Maria, prostřednice všech milostí“
Brno