Duben

1. 9. – 12. 5. Písmáci
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
30. 9. – 30. 6. Příprava na biřmování
Příchovice
10. 10. – 30. 5. Růženec za svět
17. 2. – 31. 12. Signální hádě :-)
18. 2. – 25. 8. Putování na Velehrad
Velehrad
1. 3. – 28. 6. Lectio divina
Olomouc
30. 3. – 1. 4. Děkanátní setkání mládeže 3 děkanátů - Zlín, Kroměříž a Holešov
Kroměříž
30. 3. – 1. 4. Postní duchovní obnova pro děvčata od 16 let
Kroměříž
1. 4. – 1. 4. "Rocková" křížová cesta
Valašská Polanka
2. 4. Studentská mše v Don Bosku v Ostravě
Ostrava
2. 4. – 2. 4. Večery chval v Liberci
Liberec
3. 4. – 3. 4. Modlitba pod širákem
Brno
3. 4. – 3. 4. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
4. 4. – 12. 3. Velikonoce 2012
Kořenov
4. 4. – 9. 4. Velikonoce 2012 na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
4. 4. – 9. 4. Velikonoce prožité v tichu kapucínského kláštera
Praha
5. 4. Missa chrismatis
Olomouc
5. 4. – 5. 4. Adorace v Getsemanech + soukromá adorace
Sulíkov
5. 4. – 6. 4. První večer Tridua
Brno
5. 4. – 8. 4. Velikonoce s komunitou Chemin Neuf
Tuchoměřice
5. 4. – 9. 4. Velikonoce v Altöttingu
Altötting
6. 4. Noční křížová cesta a bdění u Božího hrobu
Nedašov
6. 4. – 6. 4. Velkopáteční pouť
Černilov
6. 4. – 6. 4. Propojení v růženci na Velký pátek
6. 4. – 6. 4. Videoklipová křížová cesta
Vranovice
6. 4. – 6. 4. Večerní křížová cesta ke kapličce sv. Anny
Opava Zlatníky
6. 4. – 6. 4. Velkopáteční bdění
6. 4. – 6. 4. Křížová cesta mládeže
Olomouc
7. 4. – 7. 4. Liturgická cesta
Praha
8. 4. Rocková mše
Uherské Hradiště
10. 4. Modlitba na ulici
Brno
13. 4. – 13. 4. Dětská mše "JEŽÍŠ JE PÁN"
Valašské Klobouky
13. 4. – 13. 4. Večer chvály
Hluk
14. 4. Pouť k II. výročí úmrtí kardinála T. Špidlíka SJ
Velehrad
14. 4. Sobota s pěveckým sborem
Praha
15. 4. DEN VELKÉ AMNESTIE PRO CELÉ LIDSTVO - Neděle Božího milosrdenství
Uherské Hradiště
15. 4. SKA_MŠE Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
17. 4. Setkání s bratrem Wojtkem z Taizé
Praha
17. 4. Večer chval
Plzeň
18. 4. Dubnová modlitba Taizé
Zlín
18. 4. Mše pro studenty KTF a nejen pro ně
Praha
18. 4. – 18. 4. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
19. 4. Modlitba Taizé s bratrem Wojtkem
Praha
19. 4. – 19. 4. Evangelizační večer s otcem J. Manjackalem
Brno
20. 4. Večer Taizé s bratrem Wojtkem
Praha
20. 4. Mládežnická mše svatá v Zábřeze
Zábřeh
20. 4. – 20. 4. STUDENTSKÁ mše svatá
Buchlovice
20. 4. – 20. 4. VEČER CHVAL + deskovky
Humpolec
20. 4. – 22. 4. 12. celostátní setkání SČS
Vranov nad Dyjí
20. 4. – 22. 4. Seminář pro manželské páry s o.Jamesem Manjackalem
Brno
20. 4. – 22. 4. Oáza pro mladé
Jablonné v Podještědí
21. 4. – 21. 4. Duch svatý, Pán a dárce života, P. Vojtěch Kodet
České Budějovice
21. 4. – 21. 4. Diecézní setkání ministrantů
Chrudim
22. 4. Modlitba Taizé s bratrem Wojtkem
Praha
22. 4. – 22. 4. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
23. 4. – 25. 6. Alfa pro mladé
Praha
24. 4. Mše se zpěvy Taizé a následné setkání s bratrem Wojtkem
Praha
24. 4. Večer chval - kostel sv. Filipa a Jakuba, Zlín
Zlín
24. 4. – 24. 4. Skautská mše svatá
Zlín
24. 4. – 24. 4. Mše svatá se skauty za skauty
Lerchova 65, Brno
24. 4. – 24. 4. Církev jako odpověď? 17. Studijní den Ekumenické rady církví v ČR
Praha
25. 4. Modlitba Taizé s bratrem Wojtkem
Praha
26. 4. Setkání s bratrem Wojtkem z Taizé
Praha
26. 4. Mše chval
Praha 6 Dejvice
27. 4. – 27. 4. mše pro mládež
Valašské Klobouky
27. 4. – 29. 4. MOTUS CHRISTI
Praga
27. 4. – 29. 4. TEENAGERS na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
27. 4. – 29. 4. Víkend Gregoriánského chorálu
Velehrad
28. 4. Modlitba se zpěvy z Taizé
Havířov
28. 4. Poutní sobota
Praha
28. 4. – 1. 5. Pout duvery na zemi
Lublan
28. 4. – 6. 5. Lidové misie v Nedakonicích a Kostelanech n. Moravou
Kostelany nad Moravou
29. 4. – 29. 4. Adorace za duchovní povolání
Praha