Listopad

1. 9. – 12. 5. Písmáci
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
30. 9. – 30. 6. Příprava na biřmování
Příchovice
10. 10. – 30. 5. Růženec za svět
27. 10. – 1. 11. Roverská pouť do Vézelay 2011
Vézelay
31. 10. – 6. 11. Exercicie s P.Montfortem Okaou z Nigerie a komunitou Dvou Srdcí Lásky
Koclířov
1. 11. Biblický impulz na FSpS MU
Brno
1. 11. Večer se všemi Svatými
Plzeň
1. 11. – 1. 11. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
1. 11. – 1. 11. Večer plný světců
Olomouc
1. 11. – 8. 11. Získání plnomocných odpustků za duše v očistci
3. 11. Omša sv. za život spojený s modlitbovým pochodom za život nenarodených
Košice
4. 11. – 4. 11. Mládežnická mše :)
Vsetín
4. 11. – 4. 11. Svatohubertské slavnosti
Hejnice
4. 11. – 6. 11. SCUK mládeže
Hronov
4. 11. – 6. 11. Duchovní obnova v duchu sv. Františka
Brno
5. 11. – 5. 11. Arcidiecézní setkání pro ministranty
Praha
5. 11. – 5. 11. nové SPOLEČENSTVÍ MLADÝCH s otcem Toníkem
Luhačovice
5. 11. – 5. 11. Konferencia - Nové víno
Ružomberok
5. 11. – 5. 11. 20. výročí konání večeradel v Křenovicích
Křenovice (u Kroměříže)
6. 11. Dušičková pouť
Žlutice
6. 11. – 6. 11. Pouť k sv. Karlu Boromejskému
Hranice
6. 11. – 6. 11. Hody ke sv. Karlu Boromejskému
Lipník nad Bečvou
7. 11. – 7. 11. Večery chval v Liberci
Liberec
8. 11. Večer chval - Zlín
Zlín
11. 11. Mládežnická mše sv. + svědectví Zdeňka Sigmunda (ze Zlína do Madridu na koloběžce)
Nedašov
11. 11. – 11. 11. Noční bdění, Jan Pavel II: "Nebojte se!"
Opava
11. 11. – 11. 11. Večer chval
Uherský Brod
11. 11. – 11. 11. Večer chvály
Hluk
11. 11. – 13. 11. Podzimní setkání Antiochie L. P. 2011
Křenovice
11. 11. – 13. 11. MINIfor
Baška
11. 11. – 13. 11. Setkání pro muže v Hájku u Prahy
Praha
12. 11. Adorace biřmovanců
Luhačovice
12. 11. Vikariátní setkání mládeže
Dolní Dobrouč
12. 11. – 13. 11. Slavnost svaté Anežky České u klarisek
Brno
13. 11. Večer modliteb a chval (Církev bratrská a Komunita Chemin Neuf)
Praha
13. 11. – 13. 11. Hody ke sv. Martinovi
Jezernice
14. 11. – 14. 11. Havelnice 14.11.2011
Praha
16. 11. modlitba Taizé ve Zlíně
Zlín
16. 11. – 16. 11. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
16. 11. – 20. 11. JAN - milovaný učedník
Staré Hamry
17. 11. Okultismus a hudební kultura
Trutnov
18. 11. – 20. 11. Kristus, vítěz nad temnotou - Okultismus, esoterika, aneb jak se k tomu postavit
Tuchoměřice
18. 11. – 20. 11. Jubilejná 10. púť zrelosti
Pavlovce nad Uhom
18. 11. – 20. 11. Františkánská duchovní obnova pro mladé muže v Brně u minoritů
Brno
18. 11. – 20. 11. Povelehradské setkání poutníků 2011
Vranov nad Dyjí
18. 11. – 20. 11. Modlitba a služba
Moravské Budějovice
18. 11. – 20. 11. Duchovní obnova Tammím
Praha
18. 11. – 20. 11. Oáza modlitby
Rajnochovice
19. 11. Robiť ťažké veci - netradičná konferencia ktorá mení pohľad na svet
Prievidza
19. 11. Pouť k Pražskému Jezulátku a do Katedrály - Praha
Praha
19. 11. – 19. 11. Duchovní obnova s otcem Jiřím Pleskačem
Dolní Lhota u Luhačovic
19. 11. – 19. 11. Duchovní obnova s otcem Jiřím Pleskačem
Dolní Lhota
20. 11. Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé v Brně
Brno
20. 11. Ministrantské sliby
Strážnice
20. 11. – 20. 11. Večer chval
Frýdek-Místek
20. 11. – 20. 11. Koncert křesťanské skupiny PAPRSKY
Uherské Hradiště
25. 11. Modlitba v duchu Taizé
Jeseník
25. 11. eMPéčko
Kozojídky
25. 11. – 25. 11. Mše při svíčkách
Boskovice
25. 11. – 25. 11. mládežnická mše svatá
Luhačovice
25. 11. – 25. 11. Mše pro mládež
Valašské Klobouky
25. 11. – 27. 11. VIR - adventní duchovní obnova pro mladé muže
Olomouc
25. 11. – 27. 11. Adventní duchovní obnova pro dívky od 10 do 16 let
Kroměříž
25. 11. – 27. 11. Adventní duchovní setkání
Praha
26. 11. Církevní WESTERN Silvestr
Kokory
26. 11. Adventní vigílie
Luhačovice
26. 11. – 26. 11. Večer chval
Kroměříž
26. 11. – 26. 11. Duchovní obnova
Otrokovice
26. 11. – 23. 12. Pastýři nespěte! aneb advent online
Ústí nad Orlicí
27. 11. – 24. 12. Adventní večery - příběhy a modlitby na každý den Adventu
Uherské Hradiště
28. 11. modlitba Taizé
České Budějovice
28. 11. – 23. 12. Roráty
Drahotuše
29. 11. Nad evangeliem
Praha
29. 11. – 29. 11. Život je mé dobrodružství
Brno
29. 11. – 29. 11. Filmový večer, aneb zachraňte Edwardse
Olomouc
29. 11. – 20. 12. Úterní Roráty v Plzni
Plzeň