Říjen

1. 9. – 12. 5. Písmáci
7. 5. – 1. 10. Fatimské soboty v Rajeckej Lesnej
Rajecká Lesná
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
30. 9. – 2. 10. Duchovní obnova: O modlitbě
Kroměříž
30. 9. – 2. 10. Víkend pro dospívající
Tuchoměřice
30. 9. – 30. 6. Příprava na biřmování
Příchovice
1. 10. Biřmování
Horní Moštěnice
1. 10. – 1. 10. After Madrid
Tuchoměřice
1. 10. – 1. 10. Noc mladých s Marií
Uherský Brod
2. 10. "Medžu mše"
Šitbořice
2. 10. – 2. 10. První svaté přijímání
Lipník nad Bečvou
3. 10. – 3. 10. Večery chval v Liberci
Liberec
4. 10. Slavnost sv. Františka z Assisi
Praha
4. 10. Mše svatá za Evu
Kopřivnice
5. 10. Slavnostní mše svatá
Hradec Králové
5. 10. Zahajovací mše svatá
Pardubice
5. 10. – 5. 10. Zahajovací studentská mše svatá v Plzni
Plzeň
7. 10. Večer chval
Uherský Brod
7. 10. – 7. 10. "mládežnická" adorace
Valašské Klobouky
7. 10. – 8. 10. Evangelizační dny s P.Jamesem Manjackalem v Praze
Praha 3
8. 10. Sobota se sborem
Praha
8. 10. – 8. 10. Pomadridské setkání účastníků z autobusu sv. Augustin (ADO-31)
Šumperk
8. 10. – 8. 10. P. James Manjackal v Praze
Praha
8. 10. – 8. 10. Pouť do Křtin
Křtiny
8. 10. – 9. 10. Svátek sv. Vintíře na Dobré Vodě u Hartmanic
Hartmanice
9. 10. P. James Manjackal ve Slavkově u Brna
Slavkov u Brna
9. 10. – 9. 10. Dožínky
Drahotuše
10. 10. – 30. 5. Růženec za svět
11. 10. – 11. 10. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
12. 10. Modlitba za diecézi
Praha
13. 10. Singles
Praha
14. 10. Mládežnická mše sv.
Nedašov
14. 10. – 14. 10. Večer chval
Velehrad
14. 10. – 14. 10. VEČER CHVÁLY
Hluk
14. 10. – 14. 10. Děkanátní spolčo
Hustopeče nad Bečvou
14. 10. – 16. 10. Allah akbar´ aneb o čem je islám
Tuchoměřice
14. 10. – 16. 10. Come in
Sebranice
14. 10. – 16. 10. Allah akbar´ aneb o čem je islám
Tuchoměřice
14. 10. – 16. 10. Duchovní obnova - Ženy v Božím slově
Praha 6
15. 10. – 15. 10. Večer chval
Kroměříž
15. 10. – 15. 10. Adorace
Luhačovice
15. 10. – 15. 10. Pěší pouť na Sv. Hostýn
Drahotuše
16. 10. – 16. 10. Žehnání opravených památek
Hranice II - Slavíč
16. 10. – 16. 10. Hody
Svébohov
16. 10. – 16. 10. Hody ke sv. Havlu a adorační den farnosti
Lipník nad Bečvou
16. 10. – 16. 10. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
17. 10. – 17. 10. Modlitba Taizé ve Zlíně
Zlín
18. 10. Večer Chval
Plzeň
19. 10. – 19. 10. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
20. 10. – 20. 10. Arménská liturgie u sv. Kosmy a Damiána
Praha
21. 10. Arménská liturgie
Roztoky
21. 10. eMPéčko
Veselí nad Moravou
22. 10. Konference Ducha Svatého
Praha
22. 10. Studentský Misijní Most Modlitby v Plzni
Plzeň
23. 10. Benefiční koncert pro Jeníkov
Brno
23. 10. – 23. 10. Misijní nedělní koláč
Hluk
23. 10. – 23. 10. Africká mše - Misijní neděle
Uherské Hradiště
24. 10. – 24. 10. Společné modlení růžence před studentskou mší svatou
Brno
25. 10. – 25. 10. POVÍDÁNÍ O UGANDĚ A KENI
Moravská Třebová
25. 10. – 30. 10. Podzimní prázdniny
Příchovice
27. 10. – 28. 10. MODLITBA ZA DOMOV
Krabčice
27. 10. – 30. 10. Konference mládeže BJB v PLzni
Plzeň
27. 10. – 1. 11. Roverská pouť do Vézelay 2011
Vézelay
28. 10. – 28. 10. Modlitba v duchu Taizé
Jeseník
28. 10. – 28. 10. mše pro mládež Valašské Klobouky
Valašské Klobouky
28. 10. – 28. 10. MLÁDEŽNICKÁ
Luhačovice
29. 10. Poutní sobota
Praha
30. 10. Worship night Burčák
Kolín
30. 10. – 30. 10. Žehnání varhan po opravě
Přerov