Září

1. 9. – 12. 5. Písmáci
7. 5. – 1. 10. Fatimské soboty v Rajeckej Lesnej
Rajecká Lesná
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
28. 8. – 3. 9. DUCHOVNÍ CVIČENÍ na téma : Hledám svoji životní cestu.
Zlaté Hory
2. 9. Mládežnická mše svatá
Nedašov
3. 9. Pouť děkanátu Bílovec
Hrabyně
4. 9. – 4. 9. Bezdězská pouť, aneb putování za Madonou Montserratskou na Bezděz
Bezděz
4. 9. – 4. 9. Žehnání školákům
Drahotuše
4. 9. – 4. 9. Pouť ke Svaté vodě na Kaménce v Malenovicích
Zlín
4. 9. – 10. 9. Duchovní cvičení pro přátele přírody a ekology
Kolín
5. 9. – 5. 9. BIBLICKÁ HODINA
Ostrava
9. 9. – 9. 9. Mše Ro(c)ku vol. 4
Ostrava - Hošťálkovice
9. 9. – 10. 9. Slavnost posvěcení kříže
Železný Brod
10. 9. Sobota se sborem
Praha
10. 9. Pouť ve Skokách
Dolní Újezd
10. 9. – 10. 9. pěší pouť z Kunštátu do Sloupu
Kunštát
10. 9. – 10. 9. Pouť na Vřesové Studánce 2011
Kouty nad Desnou
10. 9. – 10. 9. HLAVNÍ POUŤ U PANNY MARIE ŽAROŠICKÉ
Žarošice
11. 9. Setkání s Otcem Cyrilem Šímou O.P
Křižanov
11. 9. – 11. 9. Dožínky
Jezernice
11. 9. – 11. 9. Pouť ke Sv. Kříži
Hranice
11. 9. – 11. 9. Pouť Narození Panny Marie
Andělská Hora ve Slezsku
16. 9. Večer chvály
Hluk
16. 9. – 16. 9. adorace ve Študlově
Študlov
17. 9. – 17. 9. Pouť katolické tradice na Sv. Hostýn
Svatý Hostýn
18. 9. Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé za doprovodu brněnské SBM
Brno
18. 9. – 18. 9. Pobožnost u misijního kříže
Partutovice
18. 9. – 18. 9. Pouť na Sv. Hostýn
Drahotuše
18. 9. – 18. 9. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
20. 9. – 20. 9. Modlitební setkání komunity Chemin Neuf a nejen jí
Praha
20. 9. – 20. 9. Večer chval na DCM
Plzeň
21. 9. Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
21. 9. – 21. 9. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
22. 9. – 22. 9. EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA
Moravská Třebová
23. 9. Oslava výročí sv. Pia z Pietrelčiny
Brno
23. 9. mše sv. pro mládež
Valašské Klobouky
23. 9. – 23. 9. Mládežnická mše sv.
Luhačovice
23. 9. – 25. 9. 11. Celostátní setkání Společenství čistých srdcí
Vranov nad Dyjí
24. 9. BLAHOŘEČENÍ SESTER KONGREGACE DCER BOŽSKÉ LÁSKY - "DRINSKÝCH MUČEDNIC"
Sarajevo
24. 9. Poutní sobota
Praha 1
24. 9. Evropská Konference Ohně Brno
Brno
24. 9. – 24. 9. Setkání s benediktinskou spiritualitou
Praha
24. 9. – 24. 9. Pouť ke sv. Matoušovi
Vernířovice
25. 9. Setkání s Matoušem
Dolany
25. 9. Večer chval
Ostrava
25. 9. – 25. 9. První svaté přijímání
Drahotuše
25. 9. – 25. 9. Beuronská neděle u sv. Gabriela
Praha
27. 9. – 27. 9. Chvály na Lhotce!
Praha
28. 9. – 28. 9. Pouť k sv. Václavu
Radíkov
28. 9. – 28. 9. Ve stopách našich předků k místu umučení sv.Václava a k Palladiu země české
Praha
28. 9. – 28. 9. Pouť k sv. Václavu
Zábřeh, Václavov