Červenec

1. 9. – 12. 5. Písmáci
7. 5. – 1. 10. Fatimské soboty v Rajeckej Lesnej
Rajecká Lesná
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
26. 6. – 3. 7. V prúde rieky života
Liptovský Mikuláš
30. 6. – 4. 7. Moravská Copostela
Velehrad
1. 7. – 1. 7. Outdoorová mládežnická mše sv.
Návojná
1. 7. – 5. 7. 15. františkánské setkání mládeže (15. FSM)
Krnov
1. 7. – 5. 7. Duchovní obnova pro děvčata
Kroměříž
1. 7. – 31. 8. Antiochia
Česká republika
2. 7. – 2. 7. Konsekrace oltáře
Nová Hradečná
2. 7. – 2. 7. Děkovná mše svatá za 25 let kněžství P. Josefa Mazury
Žamberk
2. 7. – 3. 7. Hlavní pouť v Hlubokých Mašůvkách
Hluboké Mašůvky
3. 7. – 3. 7. První svaté přijímání
Potštát
3. 7. – 3. 7. Pouť k Navštívení Panny Marie
Potštát
3. 7. – 3. 7. Koncert Slávka Klecandra v Lipníku n/B
Lipník nad Bečvou
4. 7. – 4. 7. Primice Libora Churého
Morkovice-Slížany
4. 7. – 9. 7. Oáza pro začátečníky
Čachrov
4. 7. – 10. 7. Pramen ´11 - "Poklad v nádobě hliněné"
Slaný
4. 7. – 10. 7. Pěší pouť z Opavy na Velehrad
Opava
4. 7. – 29. 7. Norcia Discernment Program (Itálie)
Norcia
5. 7. – 5. 7. Žehnání sv. Floriána a Panny Marie
Hrabůvka
5. 7. – 5. 7. Představení a požehnání přenosového vozu
Velehrad
6. 7. Pouť k pramenům řeky Dyje
Třešť
8. 7. – 8. 7. PRIMICE JANA LIŠKY
Moravská TřebováMoravská Třebová
9. 7. – 15. 7. DUCHOVNÍ CVIČENÍ na téma : Mohu žít bez Boha?
10. 7. – 14. 7. Duchovní obnova pro dívky od 16 let
Jablunkov
10. 7. – 15. 7. Putovní duchovní obnova z Velehradu do Šaštína
Kroměříž
10. 7. – 24. 7. Oáza 1
Jablonné v Podještědí
11. 7. – 17. 7. Týden mnichem
Slaný
11. 7. – 29. 8. Celopražské setkání mládeže
Praha
12. 7. – 16. 7. Duchovní obnova Kroměříž 2011 pro dívky a mladé ženy od 18 do 35 let
Kroměříž
16. 7. – 24. 7. Tábor JIŘKA aneb Jásejme I Říkejme Králi Aleluja
Hrubá voda- Smilov
17. 7. – 23. 7. Vidět.Slyšet.Zakusit Ježíše a svědčit o Něm. Exercicie s indickým knězem P.Anthonym Sajim VC
Štěkeň
17. 7. – 23. 7. Oáza evangelizace - Rajnochovice
Rajnochovice
18. 7. – 18. 6. 201. výročí posvěcení kostela
Drahotuše
18. 7. – 31. 7. Colours of life - European Youth Weeks
Teterow
20. 7. – 24. 7. Verím Pane
Námestovo
23. 7. – 23. 7. Cyklovýlet na Libavou
Drahotuše
23. 7. – 29. 7. 13. Letní konference chval
Fryšava pod Žákovou horou
23. 7. – 30. 7. Pěší pouť k Božímu milosrdenství
Slavkovice
24. 7. – 24. 7. Pouť ke sv. Anně
Drahotuše
24. 7. – 24. 7. Výročí posvěcení kostela
Partutovice
24. 7. – 24. 7. Pouť ke sv. Marii Magdaleně
Potštát
25. 7. – 25. 7. 1. KRASOPUŤ
Křtiny
25. 7. – 29. 7. "Ztišení před Pánem"
Rajhrad
25. 7. – 29. 7. Duchovní obnova s P.Františkem Líznou
Štěkeň
27. 7. – 31. 7. Lisk-Plesk
Stará Ves nad Ondřejnicí
30. 7. – 31. 7. Setkání společenství přátel gregoriánského chorálu
Dambořice
30. 7. – 7. 8. Cesta do Taizé
Taizé