Červen

1. 9. – 12. 5. Písmáci
6. 9. – 27. 6. Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
11. 10. – 13. 6. Havelnice
Praha
5. 5. – 19. 6. Turínské plátno – podoby Kristovy tváře
Brno
7. 5. – 1. 10. Fatimské soboty v Rajeckej Lesnej
Rajecká Lesná
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
1. 6. – 1. 6. Mše svatá s modlitbami za uzdravení
Beroun
2. 6. – 2. 6. Mše svatá s modlitbami za uzdravení
Mladá Boleslav
3. 6. pohřeb arcibiskupa karla otčenáška
Hradec Králové
3. 6. – 3. 6. Mše svatá s modlitbami za uzdravení
Klatovy
3. 6. – 3. 6. Biblická adorace
Praha
3. 6. – 5. 6. Exercicie s P. Jamesem Manjackalem
Koclířov
4. 6. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov u Brna
4. 6. – 4. 6. Pouť křesťanských médií ...se signaly.cz
Chvalčov
4. 6. – 4. 6. Mše svatá s modlitbami za uzdravení
Strakonice
4. 6. – 4. 6. Mše svatá s modlitbami za uzdravení
Hostivice
4. 6. – 4. 6. Pouť Rodiny Neposkvrněné i děkanátu Uherské Hradiště na Velehradě
Velehrad
4. 6. – 4. 6. Biřmování
Příchovice
5. 6. – 5. 6. Koncert otce Martina Šafárika ze Skalice
Strážnice
6. 6. – 6. 6. Večery chval v Liberci
Liberec
7. 6. – 7. 6. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
7. 6. – 7. 6. Večer chval - Zlín
Zlín
8. 6. – 8. 6. Biřmování
Cvikov
10. 6. – 11. 6. Děkanátní mládežnická mše svatá
Lipník nad Bečvou
10. 6. – 11. 6. Víkendové setkání s františkány
Svatá Hora
10. 6. – 11. 6. Svatodušní pochod 2011 - Přepeře - Vratislavice
Přepeře
10. 6. – 12. 6. Víkendové zatavení pro maturanty
Sebranice
10. 6. – 12. 6. Je lepší být ,,S´´ nebo ,,Bez´´
Slatina nad Zdobnicí
10. 6. – 12. 6. Červnová formační víkendovka
Cvikov
11. 6. Svatodušní bdění
Vranov u Brna
11. 6. Svatodušní vigílie
Česká Třebová
11. 6. – 11. 6. Primice
Boršice
11. 6. – 11. 6. Mše svatá se sborem
Praha
11. 6. – 11. 6. Svatodušní vigilie
Drahotuše
11. 6. – 11. 6. Tridentská Mše svatá v Hořicích
Hořice
11. 6. – 11. 6. Koncert hudební skupiny Paprsky
Pustá Polom
11. 6. – 12. 6. Svatodušní vigilie
Olomouc
11. 6. – 12. 6. Svatodušní noční bdění
Stará Ves nad Ondřejnicí
12. 6. – 12. 6. Biřmování v klášterním kostele 2011
České Budějovice
12. 6. – 12. 6. Pouť ke sv. Antonínu
Lipník nad Bečvou
12. 6. – 12. 6. Pouť ke sv. Antonínu
Středolesí
12. 6. – 12. 6. Piotr Rubik: Santo Subito (pri príležitosti blahorečenia Jána Pavla II.)
Bratislava
14. 6. křestní slavnost
Ostrava
15. 6. – 15. 6. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
15. 6. – 15. 6. Studentská mše svatá a setkání
Ostrava
15. 6. – 19. 6. Modlitební festival - Česká republika pro Ježíše
Samopše
16. 6. – 19. 6. Česká republika pro Ježíše - www.viraanadeje.cz
Soběšín
17. 6. – 17. 6. Večer chvály
Hluk
17. 6. – 19. 6. pouť k sv. Janu Nepomuckém Neumannovi, CSsR
Prachatice
18. 6. Pouť Světového apoštolátu Fatimy na horu Živčáková (Turzovka)
Turzovka
18. 6. – 18. 6. Baldov - poutní mše svatá ze slavnosti Nejsvětější Trojice
Luženičky
18. 6. – 19. 6. Evangelizační den ČR s P. Jamesem Manjackalem
Samopše
18. 6. – 22. 6. Duchovní obnova ve Zlatách horách
Zlaté Hory
19. 6. První svaté přijímání
Česká Třebová
19. 6. – 19. 6. HLAVNÍ POUŤ KE CTI SVATÉHO ANTONÍNA
Blatnice pod Svatým Antonínkem
19. 6. – 19. 6. Pouť ke sv. Janu Křtiteli
Potštát
19. 6. – 19. 6. Pouť k Nejsvětější Trojici
Olšovec, Boňkov
19. 6. – 19. 6. Poutní mše svatá na Barborce
Buchlovice
21. 6. – 21. 6. Večer chval
Plzeň
24. 6. – 24. 6. mše pro mládež
Valašské Klobouky
24. 6. – 24. 6. Animovaná mše pro mládež: Láska dětská
Vranov
24. 6. – 26. 6. Víkend rodin s malými dětmi
Radešín
25. 6. Mše sv. za všechny, kteří se podílí na signály.cz
Brno
26. 6. Večer chval
Ostrava
26. 6. – 26. 6. Slavnost Božího Těla
Drahotuše
26. 6. – 26. 6. Slavnost Božího Těla
Lipník nad Bečvou
26. 6. – 26. 6. Slavnost Božího Těla
Partutovice
26. 6. – 3. 7. V prúde rieky života
Liptovský Mikuláš
28. 6. – 28. 6. Misie naživo s biskupem Petrem Esterkou
Ostrava