Květen

1. 9. – 12. 5. Písmáci
6. 9. – 27. 6. Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
11. 10. – 13. 6. Havelnice
Praha
22. 4. – 1. 5. Novena k Božímu milosrdenství
Nové Město na Moravě
25. 4. – 1. 5. Týden modliteb za Vesmír
Deštné v Orlických horách
29. 4. – 1. 5. Víkend blahořečení Jana Pavla II.
Deštné v Orlických horách
1. 5. MISIJNÍ KONCERT SCHOLIČKY Z LIDEČKA
Valašské Klobouky
1. 5. Misijní koncert scholička z Lidečka
Valašské Klobouky
1. 5. – 1. 5. Svátek Božího milosrdenství
Nové Město na Moravě
1. 5. – 1. 5. Večer chval
Ostrava
1. 5. – 1. 5. Blahořečení Jana Pavla II
Řím
2. 5. – 2. 5. Večery chval v Liberci
Liberec
3. 5. – 3. 5. Večer chval - Zlín-Jižní Svahy, 20:00
Zlín
3. 5. – 3. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
4. 5. TAIZÉ na 4Dvorech
České Budějovice
5. 5. – 19. 6. Turínské plátno – podoby Kristovy tváře
Brno
6. 5. – 8. 5. Duchovní obnova
Praha
6. 5. – 8. 5. Diecézní setkání ministrantů
Červený Kostelec
7. 5. – 7. 5. Arcidiecézne stretnutie mládeže (ADSM) v Košiciach
Košice
7. 5. – 7. 5. Výšlap na Kozubovou s otcem biskupem
Milíkov
7. 5. – 8. 5. Slavnost Panny Marie Věrné a 20 výročí Charity
Ostrov
7. 5. – 1. 10. Fatimské soboty v Rajeckej Lesnej
Rajecká Lesná
8. 5. 3. Pouť mládeže k Panně Marii Strážnické
Strážnice
8. 5. – 8. 5. Pouť do Křtin
Křtiny
9. 5. – 9. 5. Arcidiecézní pouť za povolání na Svatou Horu
Příbram
13. 5. – 13. 5. Večer chvály
Hluk
13. 5. – 15. 5. Mariánský den s etiketou
Koclířov
13. 5. – 15. 5. TŘI DNY KŘESŤANSKÉ SPIRITUALITY
Brno
13. 5. – 13. 5. Otčenáš za Františka
14. 5. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov u Brna
14. 5. Slavnostní uvedení Mons. Jana Vokála do úřadu diecézního biskupa
Hradec Králové
14. 5. – 14. 5. Charitní pouť 2011
Hrabenov
14. 5. – 14. 5. Sobota s pěveckým sborem
Praha
15. 5. – 15. 5. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
15. 5. – 15. 5. Pouť ke sv. Janu Nepomuckému 2011
Sobotín
17. 5. – 17. 5. Studentská ADORACE RR49-Zlín
Zlín
18. 5. – 18. 5. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
18. 5. – 18. 5. modlitba Taizé ZL - květen
Zlín
20. 5. – 22. 5. 1. národní kongres o Božím milosrdenství
Nové Město na Moravě
20. 5. – 22. 5. Setkání cetiletých
Deštné v Orlických horách
20. 5. – 22. 5. Duchovní obnova pro mládež
Staňkov
21. 5. Tobě blíž! - večer chval
Praha
21. 5. Pěší pouť karvinského děkanátu
Havířov
21. 5. – 21. 5. Pouť za obnovu rodin a kněžská a řeholní povolání - děkanát Hranice a Šternberk
Olomouc
21. 5. – 21. 5. Koncert hudební skupiny Paprsky
Rybí
22. 5. – 22. 5. Koncert hudební skupiny Paprsky
Hodslavice
24. 5. Smečenský varhanní festival - Lukáš Vendl a Chorus Carolinus
Smečno
24. 5. – 24. 5. Večer chval na Lhotce!
Praha
24. 5. – 24. 5. Modlitba Taizé
Ostrava - Stará Bělá
25. 5. Květnová rytmická mše svatá v Praze
Praha
26. 5. Mše svatá s mládeží jako příprava na letošní Světové dny mládeže v Madridu
Praha
27. 5. Večer s Marií
Horní Němčí
27. 5. – 27. 5. Mládežnická mše sv.
Nedašov
27. 5. – 27. 5. mše pro mládež
Valašské Klobouky
27. 5. – 27. 5. Animovaná mše pro mládež: Láska manželská
Vranov
27. 5. – 28. 5. Konference ohně zázraků - Hlásat evangelium skrze Boží slávu
Praha
27. 5. – 29. 5. Noc kostelů a vše kolem od konvikťáků a kapucínů vrchem dolem;)
Olomouc
28. 5. František Lízna, SJ - přednáška
Velké Poříčí
28. 5. – 28. 5. Poutní sobota
Praha 1
28. 5. – 28. 5. Modlitební setkání před Světovým setkáním mládeže v Madridu
Budišov nad Budišovkou
29. 5. Večer chval
Ostrava
29. 5. – 29. 5. Pouť na Křemešník
Nový Rychnov
29. 5. – 29. 5. Modlitba Taizé (přímo s dobrovolníky z Taizé)
Praha
30. 5. – 30. 5. MŠE SVATÁ S MODLITBAMI ZA UZDRAVENÍ
Slavkov u Brna