Duben

1. 9. – 12. 5. Písmáci
6. 9. – 27. 6. Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
11. 10. – 13. 6. Havelnice
Praha
8. 3. – 19. 4. Křížové cesty na Petříně
Praha
1. 4. – 1. 4. mládežnická mše
Lidečko
1. 4. – 2. 4. Postní duchovní obnova pro mládež s Tomášem Řehákem
Zábřeh
1. 4. – 3. 4. Duchovní obnova pro mladé členy Orla
Velehrad
1. 4. – 3. 4. UNIT 2011
Plzeň
1. 4. – 3. 4. Postní duchovní obnova pro dívky od 10 do 16 let
Kroměříž
1. 4. – 3. 4. IV. ročník víkendu GREGORIÁNSKÉHO CHORÁLU na Velehradě
Velehrad
1. 4. – 3. 4. Duchovní obnova pro dívky a mladé ženy
Olomouc
1. 4. – 3. 4. Jarní LOUKA
Praha
1. 4. – 3. 4. Duchovní obnova
Praha
1. 4. – 5. 4. Duchovní obnova s P. Františkem Líznou
Štěkeň
2. 4. – 2. 4. Postní duchovní obnova
Vizovice
2. 4. – 2. 4. Postní duchovní obnova pro mládež
Valašské Klobouky
4. 4. – 4. 4. Večery chval v Liberci
Liberec
5. 4. – 5. 4. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
5. 4. – 5. 4. Večer chval - Zlín
Zlín
5. 4. – 5. 4. Noční pouť
Ostrava
7. 4. Křížová cesta na Petříně
Praha
8. 4. – 8. 4. Večer chval
Uherský Brod
8. 4. – 8. 4. Videoklipová křížová cesta
Valašské Klobouky
8. 4. – 8. 4. Videoklipová křížová cesta
Francova Lhota
8. 4. – 10. 4. Duchovní obnova-Povolání ke službě
Kostelní Vydří
8. 4. – 10. 4. TEC+ (Together Encounter Christ)
Prague
9. 4. – 9. 4. Liturgie s doprovodem pěveckého sboru Šumavan
Praha
10. 4. Postní duchovní pořad hudby a slova -Tristis est anima mea
Rousínov
10. 4. Postní duchovní pořad hudby a slova - Tristis est anima mea
Třebíč
12. 4. Postní duchovní pořad hudby a slova -Tristis est anima mea
Brno
13. 4. – 13. 4. Videoklipová křížová cesta
Zlín
15. 4. – 15. 4. Večer chvály
Hluk
15. 4. – 17. 4. Duchovní cvičení pro dívky od 16 let
Kroměříž
17. 4. – 17. 4. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
18. 4. – 18. 4. modlitba Taizé ZL
Zlín
18. 4. – 18. 4. Křížová cesta na hladu Ema
Ostrava
19. 4. – 19. 4. Modlitba se zpěvy z Taizé
Praha - Vyšehrad
20. 4. – 25. 4. Velikonoce na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
20. 4. – 26. 4. Velikonoce 2011 v Taizé
Taizé
21. 4. Missa chrismatis
Olomouc
21. 4. – 21. 4. Večer ve večeřadle
Brno
21. 4. – 22. 4. Velikonoce 2011 - živé pašije a živá křížová cesta
Boršice
21. 4. – 24. 4. Velikonoce s komunitou Chemin Neuf
Tuchoměřice
21. 4. – 25. 4. Velikonoční svátky na Velehradě
Velehrad
21. 4. – 25. 4. Mezinárodní velikonoce pro mladé
Altötting
21. 4. – 25. 4. Velikonoce v Osové Bítýšce
Osová Bítýška
21. 4. – 25. 4. Velikonoce2011 v Hrabové
Ostrava
22. 4. Velkopáteční bdění
Vranov u Brna
22. 4. Noční křížová cesta a bdění u Ježíšova hrobu
Nedašov
22. 4. Velkopáteční výstup na Kluka
České Budejovice
22. 4. – 22. 4. Večerní křížová cesta
Štítná nad Vláří-Popov
22. 4. – 22. 4. křížová cesta
Ostrava-kunčičky
22. 4. – 22. 4. Křížová cesta mládeže 2011
Olomouc
22. 4. – 22. 4. Křížová cesta
Boršice u Blatnice
22. 4. – 23. 4. Velkopáteční noční Křížová cesta 2011
Velké Losiny
22. 4. – 23. 4. noční adorace
Humpolec
22. 4. – 1. 5. Novena k Božímu milosrdenství
Nové Město na Moravě
23. 4. – 23. 4. Liturgická cesta
Praha
24. 4. Velikonoční nešpory
Mrákov
24. 4. – 24. 4. večer chval v Brumově
Brumov-Bylnice
25. 4. – 1. 5. Týden modliteb za Vesmír
Deštné v Orlických horách
27. 4. – 27. 4. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
28. 4. – 28. 4. Mše sv. za skauty se skauty
Brno
28. 4. – 29. 4. Noční pouť akademické farnosti Panny Marie Sněžné v Olomouci k Panně Marii Sněžné na Provodově
Provodov
29. 4. – 29. 4. mše pro mládež
Valašské Klobouky
29. 4. – 29. 4. Animovaná mše pro mládež: Láska vlastenecká
Vranov
29. 4. – 1. 5. Víkend blahořečení Jana Pavla II.
Deštné v Orlických horách